13 Haziran 2019 burç yorumları

13 Haziran 2019 burç yorumları

13 Haziran 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün hukuki konular resmi işler ile ilgili gelişmeleri dikkatle takip etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor sizleri. Güvene dayalı iş yapmanın faturası  maddi ve kanuni zararlar görmenize neden olabilir. Özel yaşamınızda aşk dolu enerjiler ile karşı karşıyasınız keyfini sürmeye bakın. 

BOĞA BURCU

Gökyüzü hukuki konularda da maddi konularda da şanslı enerjileri yansıtıyor sizlere. Aşk hayatınızda da kıskanç arkadaşlarınızın kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Hayatınız da hiç bir şeyi kolay elde etmemiş biri olarak yaşadığınız güzellikleri kimsenin elinizden almasına izin vermemelisiniz. 

İKİZLER BURCU

Gökyüzü iki yüzlü kişilerden kaynaklı gördüğünüz zararları telafi edebileceğiniz fırsatlar ile dolu bir güne işaret ederken istemeyi bilmeli hakkınız olanı almak için mücadele etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise vazgeçmek mi mücadele etmek mi seçiminizi yapmalı tavrınızı ortaya koymalısınız.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün yasal olarak uğraştığınız önemli bir sorunu çözüme kavuşturacağınızı müjdeliyor sizlere. Bu sayede mesleğinize bağlı olarak yapmayı düşündüğünüz değişikliklerin startını verebilir yolculuklar aracılığı ile kazanımlarınızı da kariyerinizi de daha iyi hale getirmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi kıskanarak kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. 

ASLAN BURCU

Gökyüzü  bugün ticari konularda görüşmelerinizin istediğiniz gibi ilerleyeceğine işaret etmekte. Kendinize güvenin ve yeteneklerinizin hakkını ortaya koyun şimdi. Maddi konularda istikrarlı günleri şükürle karşılayın. Özel yaşamınızda ise kıskanç arkadaşlarınızın kimler olduğunu görüyor biliyorsunuz şimdi ilişkinize daha fazla değer vermeli korku kaygı gelecek endişesi ile hareket etmeyi bırakın ve mutluluğunuzun tadını çıkartın. 

BAŞAK BURCU

Gökyüzü  maddi konularda gereksiz hırslar içinde bulunan kişiler ile muhatap olmamanız için uyarıyor sizleri. Kendi çıkarları için sizi kullanmaya kalkanların oyununa gelmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi anlamaya çalışmalı kırdıysanız özür dileyerek sorunları aşmaya çalışmalısınız. 

TERAZİ BURCU

Gökyüzü maddi konularda aile bireyleri ile sorunlar yaşayabileceğiniz bir güne işaret etmekte sizi zor durumda bırakabilecek kefillik borç verme gibi konularda temkinli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı biraz daha anlayışlı davranmanız gereken bir gündesiniz.  

AKREP BURCU

Gökyüzü takıntılarınızın iş ve özel yaşamınızda umduklarınızın değil sizin zarar görmenize neden olacağı konusunda uyarıyor sizleri. Hırs takıntı ben haklıyım benim önceliklerim gibi duygular yanlışlar yapmanıza zarar görmenize yol açabilir kontrollü olmalı hırsın ateşten gömleğinin önce sizi yakacağını unutmamalısınız.  

YAY BURCU

Gökyüzü maddi konularda çalışan ya da işverenleriniz ile ortak noktalarda buluşmakta zorlanacağınız bir güne dikkat çekmekte. Dikkatli olmalı hesabınızı kitabınızı iyi yapıp olası sorunların daha da büyüyebileceğini göz önünde bulundurarak kararlar almalısınız. Özel yaşamınızda ise kalbiniz kırıldıysa anlık kararlar ile arayışlara yönelmemelisiniz bugün.  

OĞLAK BURCU

Gökyüzü duygusal konularda gerginlikler yaşayabileceğiniz bir günde olduğunuzu vurgulamakta. Eş ya da sevgiliniz sizleri bir hayli kızdırabilir ve öfke ile hareket edip zararlı çıkabilir sevdiğiniz insanı kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

KOVA BURCU

Gökyüzü aşk hayatınızda geçmişle ilişkili sorunların tekrar edebileceğine işaret etmekte. Eski meseleler eş ya da sevgilinizin yakınları yüzünden sorun olmasına neden olabilir ve üzülerek sağlıklı kararlar almakta zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ise hukuki konularda hak ararken haksızlıklar ile karşılaşabilir öfkelenerek kendinize zarar verecek yaklaşımlarda bulunabilirsiniz dikkatli davranın. 

BALIK BURCU

Gökyüzü maddi konularda çıkarcı arkadaşlarınızdan zarar görebileceğiniz  konusunda uyarıyor sizleri. İşi düşünce arayanlara tepkinizi vermeli kimsenin sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı dengelemekte zorlanabilir eş ya da sevgilinize kırıcı bir tutum içinde olup sonunda yaptıklarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. 

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.