15 Ağustos burç yorumları

15 Ağustos burç yorumları

15 Ağustos burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün ev kazalarına karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Aceleciliğiniz sorunlara yol açabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda ise bugün önemli görüşmelerinizde ilk sözü söylemektense iyi bir dinleyici olmayı seçmeniz faydanıza olacaktır. 

BOĞA BURCU

Bugün iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir sürpriz teklifler alabilirsiniz. İyi değerlendirmeli geçmişte yaptığınız gibi tereddütlerinize yenilmeden yeniliklere açık olarak ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade ederken korkularınızı yansıtmamaya özen gösterin. 

İKİZLER BURCU

Bugün hem madden hem manen şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda yeni olanaklar elde edebilir iş birlikleri ile ticari faaliyetlerinizi daha iyi hale getirmenin avantajlarını yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal gel gitleriniz sözlerinize yansıdığı takdirde eş ya da sevgilinizle tartışmalar yaşanabilir. 

YENGEÇ BURCU

Bugün arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli davranmalı hiç kimseye kendinizden daha fazla değer vermemelisiniz. Özellikle iş arkadaşlarınızdan zararlar görmemek için dikkatli olmanız da fayda var. Özel yaşamınızda ise her şeyi kötü tarafından değerlendirmek kendinizi üzmekten başka bir şeye yaramayacaktır.

ASLAN BURCU

Bugün yeni insanlar tanımanın avantajlarını iş hayatınızda fazlası ile görebilirsiniz. Sorun yaşadığınız kişi ya da yetkililer ile ortak noktalarda buluşmanız mümkün inatçı davranmayıp yeniliklere açık olduğunuz takdirde. Özel yaşamınızda ise duygularınızı yok sayarak korkularla hareket etmemelisiniz bugün. 

BAŞAK BURCU

Maddi manevi şanslı enerjiler ile karşı karşıya olduğunuz bir gündesiniz. Bugün alım satımlar ertelenen işler sabah saatlerinden itibaren yoluna girebilir ve kayıpları kazanca çevirebilirsiniz. Özel yaşamınızda da inatçı davranışlarda bulunan eş ya da sevgilinize karşı göstereceğiniz anlayış krizleri doğru yönetmenizi sağlayacaktır.

TERAZİ BURCU

Bugün iş hayatınızda keskin kararlar almamanız faydanıza olur. İşi bırakmak ya da bir elemanın işine son vermek gibi hırsla aniden alınan kararlar pişmanlıklara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin iş hayatınızda yaşayacağı bir başarı sizleri bir hayli gururlandırabilir. 

AKREP BURCU

Bugün güven duygunuzu sarsacak olaylar deneyimleyebilir ve üzülebilirsiniz. Maddi manevi zararlar görmemek için kontrollü olmalı ve her şeyinizi çok güvenip kimse ile paylaşmamalısınız. Hem parasal hem de özel yaşamınızla ilgili sorunlar yaşamamak için dikkatli davranın.  

YAY BURCU

Gökyüzü sizleri arkadaşlarınızdan gelecek faydaları iyi değerlendirmeniz için harekete geçiriyor. İş hayatınızda sorun yaşadığınız kişiler ile hukuki boyuta varmadan uzlaşı sağlayarak herkesin yararına kararlar alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün yeni bir ilişkiye başlamak ta kararsız kalmak keş keler içinde kaybolmanıza neden olabilir. 

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün maddi konularda yapabileceğinizden fazla taahhüttün altına girmemeniz için uyarıyor sizleri. Hukuki sorunlar yaşayabilir ve ödeme zorlukları ile baş etmekte zorlanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz ile barışma şansınızı yanlış davranışlarınız ile ortadan kaldırabileceğinizi görmeli kendinize çeki düzen vermelisiniz. Bekar Oğlaklar bugün ilgi duyduğunuz kişi size aynı şekilde karşılık verebilir.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün kimse ile tartışma içine girmemeniz için uyarıyor sizleri bir anda kontrol dışı olaylar zor durumda kalmanıza iş ilişkilerinizde ciddi iptaller ve zararlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almamaya özen gösterin. 

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün maddi konularda olanaklarınızın artacağı gelişmelere dikkat çekmekte. İş birlikleri yeni iş gibi arayışlarınız bugün istediğiniz gibi ilerleyebilir hızlı kararlar almaktan korkmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise tutkuyu harekete geçirecek enerjiler hakim sizler için. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.