15 Mayıs 2019 burç yorumları

15 Mayıs 2019 burç yorumları

15 Mayıs 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün yakın akrabalarınız ile ilişkili hukuki konularında taraf olmamanız için uyarıyor sizleri. Kendi özel yaşamınızda buna bağlı ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde ise para alışverişlerinde dikkati davranın.

BOĞA BURCU

Bugün eğitim hayatınızda istikrarlı gelişmeler güzel haberler ile moral bulabilirsiniz. İş ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek içinde uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız iletişime önem verin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda ise kalbinizden geçenleri ifade etmekten korkmamalısınız.

İKİZLER BURCU

Bugün eş ya da sevgiliniz ile ortak değerlerde bulaşabilir anlaşmazlıkları giderebilirsiniz. İyi niyetinizi ortaya koyun ve söze ilk başlayan taraf olmadan dinlemeyi tercih edin. İş ve eğitim hayatınızda ise bilginiz dışında yapılan işlerden sorumlu tutulmak istemiyorsanız tedbirli ve dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü yakınlarınızın sağlık sorunları ile ilgili gelişmeler yaşanabileceğine işaret etmekte. Bu kronik bir rahatsızlığın tekrar etmesi olabileceği gibi hafif bir rahatsızlıkla ilgili bir konu da olabilir panik yapmadan elinizden geleni yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kıskançlıkları zor durumda bırakabilir sizleri.

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün eğitim hayatınızda sizden yaşça büyük kişiler ile sorunlar yaşayabileceğinizi vurgulamakta. Doğrularınızı sahip çıkmalı ve hiç kimsenin sizi yolunuzdan etmesine sessiz savunmasız kalmamalısınız. İş ve özel yaşamınızda ise olumlu enerjiler hakim siz yeter ki art niyetli insanlara geçmişte yaptığınız gibi fırsat vermeden sizin olanı koruyarak hareket edin.

BAŞAK BURCU

Bugün iş ve hukuki konularda dikkatiniz sayesinde pek çok olumsuzluğun önüne geçebilir zararları engelleyebilirsiniz. Ailevi konularda ise özellikle erkek kardeşler ile ilgili sıkıntılar sizi bunaltabilir. Eş ya da sevgilinizin uyarılarını dikkate almalı sakinlikle sıkıntıları aşmaya çalışmalısınız.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda geçmişte yaptığınız hataları tekrar edebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli olun iş anlaşmaları sözleşmeler alım satımlarda benzer şeyler yaşamamak için uzman birinin görüş ve desteğini alarak ilerleyin. Özel yaşamınızda ise bekar Teraziler bugün olumlu gelişmeler ile yakınlaşmalar içinde olabilirsiniz.

AKREP BURCU

Gökyüzü ailenin önemini daha iyi kavrayacağınız gelişmelere dikkat çekmekte. Bugün arkadaşlar sevgili ya da dost bildikleriniz için kendiniz için yapmadığınız ne denli fazla emeği ortaya koyduğunuzu görecek kavrayacak yakınlarınızın haklılığını görerek hayatınızdan çıkartmamakta ısrar ettiğiniz yanlış kişilerden uzaklaşma kararınızı uygulayacak gücü kendinizde bulacaksınız.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün iletişime her zamankinden fazla dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Yanlış anlayıp yanlış anlaşılabilir iş hayatınızda zor durumda kalabilirsiniz dikkatli olun. Eğitim hayatınızda ise başkalarını memnun etmeye çalışarak hareket etmekte ısrarcı olursanız kaybeden siz olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise anlık maceraların hevesi sizlere pahalıya patlayabilir.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün duygusal konularda da finansal konularda da sevindirici gelişmelere işaret etmekte. Bu durum sayesinde motivasyonunuz yükselecek ve bu alanlarda olan imtihanınızı başarı ile geçeceksiniz. Evli Oğlaklar sizlerde bugün keskin söylemlerde bulunmamalısınız.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda sizi yanlış yönlendirip menfaatleri için size zarar verebilecek yeni tanıdığınız kişilere güvenerek hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin bencilce söylemleri ile yakınlarınıza yönelik suçlamalarına sert tepkiler verebilirsiniz.

BALIK BURCU

Bugün aşk hayatınızda beklediğiniz haberleri alarak sevinebilirsiniz. Şimdi aldığınız kararları uygulamakta korkmadan hareket edin ve sevincinizi kıskanç kişiler ile paylaşmamaya dikkat edin. İş hayatınızda ise anlık çıkışlar yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.