17 Ocak burç 2019 yorumları

17 Ocak burç 2019 yorumları

17 Ocak burç 2019 yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş sizin dışınızda gelişecek olaylardan dolayı zorlanabileceğinize işaret etmekte. Olayları kontrol altına almakta zorlanabilir ve bunun getirdiği stresle hatalar yapabilirsiniz. Dikkatli davranmalı ve yakınlarınızdan özverili davranmalarını isteyebilirsiniz. Bugün alım satımlar karlı sonuçlar getirecektir uzun zamandır almayı istediğiniz bir mülk ya da yatırımı bugün gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise hızlı ve sizi mutlu edecek gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün dost arkadaş ve güvendiğiniz insanların görüş ve önerilerine fazlasıyla önem vermeniz gerektiğine işaret etmekte. Radikal kararlar alıp uygulayacak ve bir çok insanı şaşkına çevireceksiniz. Yaşadığınız tüm olumsuzluklar sizleri zayıf düşürmek yerine güçlendirdi. Şimdi her zamankinden daha cesur kararlı ve güçlüsünüz. Bu olumlu enerjilerle yaşamınızda yepyeni başlangıçlar sizleri karşılamakta. Aşk hayatınızda ise duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin kazanan siz olacaksınız.

İKİZLER BURCU

Bugün yeni fikirlere açık olarak atacağınız her adım başarılı sonuçları beraberinde getirecektir. Yolunuzu belirleyin ve önünüze çıkan her engeli aşıp geçin. Geçmişte yaşanan olumsuzlukların zihninizi meşgul etmesine izin vermeden, gerçekçi davranmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. İşinizle ilgili konularda çalışma arkadaşlarınızla fikir alışverişleri yapmanız zorlandığınız konularda daha etkin bir tarzda kendinizi ifade etmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi İkizler onların isteklerini yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bugün herşeyden sıyrılmak ister kendi kendinize isyan edersiniz. Bu halınız duygusal bir tepkidir aslında nedenleri niçinleri sorgularsınız yüreğinizde özlem duyduğunuz konular geçmişte yarım kalan tamamlanmayan konular pişmanlıklar ruhunuzu garip bir hüzünün içine sokar. Sizlere tavsiyem henüz geç kalmadığınız anları değerlendirin kişisel hatalarınız o dönemin getirdiği şartların sınırlandırmaları dolayısıyla yaşananları sorgulamadan yüreğinizin götürdüğü yere doğru yol alın. Yeter ki isteyin hayatı sil bastan yapılandirabilirsiniz...

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün duygusal hayatınızda yaşanacak problemlere işaret etmekte. Seçimlerimizin bedeli hepimiz için olumlu yada olumsuz sonuçları beraberinde getirir. Zamanında doğru gelen konularınızı size rahatsız edici gelebilir. İçinizde kopan fırtınaları birlikte olduğunuz insanla paylaşmalı ve birlikte neler yapabilirsiniz yanlış giden konuları nasıl çözme kavuşturabilirsiniz bunları düşünmeli ve kararlar almalısınız. Gerçekleri görmezden gelerek hareket ederseniz tahmin bile edemeyeceğiniz sonuçlarla karşılaşabileceği ve derin üzüntüler pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Gerçekler hoşumuza gitmese de acıdır. Herkesten önce kendinize dürüst davranmalısınız. Bugünün şansı ise talih oyunları olabilir sizler için..

BAŞAK BURCU

Gökyüzü yaşamdan beklentilerinizi yükseltecek, şartlarınızı daha iyi hale getirmek için sürpriz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Olağan karşıladığınız bir çok konuyu garipseyecek bakış açınızı değiştirerek kararlar alacaksınız. İş hayatınızda iş birliklerinin faydasını göreceğiniz bu şanslı dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise oldukça karmaşık bir ruh hali içindesiniz. Yaşadığınız duygu Aşk? Sevgi? Yoksa alışkanlıkmı? Bunların sorgulamasını yaptığınız günlerdesiniz. Kendinizle baş başa kalın ve alışkanlıklarınızın sizi esir etmesine izin vermeyin.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda zamanı akıllıca değerlendirmeniz için uyarıyor sizleri. Randevularınıza zamanında yetişemeyebilir ve önemli bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Unuttuğunuz bir ödeme zorluklar yaşamanıza sebep olabilir finansal konularda yapmanız gerekenleri kontrol ederseniz yaşanabilecek bir problemin önüne geçebilirsiniz. Gökyüzünün sizlere mesajı evren engin bir deniz sizde bu yolun kaptanısınız şimdi sizlere düşen gerek ilişkilerinizde gerek iş hayatınızda yolunuzu net bir şekilde tayin edip rotanızı belirlemek olacaktır. Yaşanmışlıkların verdiği ruhsal yorgunluklara bağlı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Bedeninizi ve zihninizi dinlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise aile bireylerinden birinin size olan sevgi ve bağlılığıyla moral bulacaksınız.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün çekiciliğiniz sıcak kanlı davranışlarınızla çevrenizdeki herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret etmekte. Sevdiklerinizle bir araya gelin sevgi paylaşımlarınızın yoğun olacağı bir gündesiniz. Uzaklaştığınız gerginlikler yaşadığınız ilişkilerinizi yeniden canlandırabilirsiniz. Bugün kişisel bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz. Özel hayatınızda ise beraberliği olmayan Akrep’ler sahip olduğunuz kuvvetli enerjiler sayesinde sürpriz teklifler alabilirsiniz. Yaşamın size sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye bakın. Beraberliği devam edenler ise anlamadan dinlemeden kıskançlıklarla ilişkinizi yıpratmamalısınız.

YAY BURCU

Bugün hangi alanda ilişkilerinize ilgili bir problem varsa o alana yönelecek ve sorunları anlayışınızla çözüme kavuşturabileceksiniz. İş hayatınızda ise başarı çıtanızı yükselebilmek için neler yapabileceğinizi düşünmeli ve sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin vermelisiniz. Bugün alacağınız sürpriz bir haber kariyer yaşamınız için yeni fırsatlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Kendinize yeteneklerinize ve başarılı olacağınıza güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Yay’lar eşinizi iş hayatında karşılaştığı problemleri aşması için motive edip ona olan güveninizi ifade etmelisiniz. Beraberliği olmayan Yay’lar ise karşı cinsin yoğun ilgisi üzerinizdeyken yüreğinizin rehberliğinde bir seçim yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Bugün yakın çevrenizle ilişkileriniz önem kazanacak işinizle ilgili önemli firsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinize güvenin ve kimsenin etkisinin altında kalmadan cesur adımlar atın eğer tereddütler yaşarsanız gelen şansı değerlendiremeyebilir sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün küllenmiş bir ilişki canlanabilir. Duygularınızın seline kapılıp hareket ederseniz geçmisten daha kötü olaylar deneyimleyebilir ruhsal anlamda yara alabilirsiniz dikkatli davranın. Beraberliği devam edenler ise eş ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı ve ilgili olmalısınız.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün aile içinde yaşanabilecek tartışmalar konusunda uyarıyor sizleri. Gözünün üzerinde kaşın var gibi çok doğal bir meseleden çıkarılan bir tartışma canınızı sıkabilir. Birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizle sağlıklı bir iletişim kurmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Sorunların farkına varmalı sizi böyle bir sebepten tartışmaya iten gerçek nedenlerin ne olduğunu anlamaya çalışmalısınız. En iyisi dışarı çıkıp bir süre sakinleşmek ve gergin olan sinirlerin yatışmasını beklemek olacaktır. Bugün aracınızla evinizle ilgilenebilir yakın akraba ve arkadaşlarla bir araya gelerek günü keyifli bir hale getirmeye çalışabilirsiniz. Yaşanan gerginliklerden sonra bu size oldukça iyi gelecektir.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda gördüğünüz tablo karşısında nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabileceğinize işaret etmekte. Güvendiğiniz saygı duyduğunuz bir insanın şok edici bir tutumu yaptığı bir davranış duygularınızla aklınızı bir savaş alanına çevirebilir. Duygularınızla mantığınız arasında sıkışıp kaldığınızı düşünebilirsiniz. Özel yaşamınızda evliliğiniz ya da beraberliğiniz için kararlar alabilirsiniz. Bu durum günlerdir kendinizle hesaplaştığınız geçmişte sevdiğiniz insana karşı sergilediğiniz kırıcı şüpheci ve incitici tavırlarınızın vicdani muhasebesinin yansıması olarak belirlenecektir. Birlikte olduğunuz insana karşı duygularınız daha da yoğunlaşacak ve ona geçmişin tüm olumsuz izlerini silecek davranışlarınızla aşkınızı yeniden alevlendirerek birlikteliğinizi sağlam bir kale haline getirebileceksiniz. Birbirine yaşamın her alanında kol kanat gererek kariyer hayatınızda da olumlu gelişmeleri birlikte inşa edebileceğiniz bu süreci çok akıllıca değerlendirmelisiniz.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.