19 Haziran burç yorumları

19 Haziran burç yorumları

19 Haziran burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bazı insanlar şu an bulunduğunuz yerden başka bir yerde olmanızı istiyor olabilir. İnsanlar hep düşündüğünüzden farklı çıkabilir. Bu konu sizi rahatsız etmeye başlıyor. Onları düşünmek için biraz zaman ayırın. Bulacağınız cevaplar birkaç hafta içinde daha anlamlı olacaktır. Bugün temel şeylere odaklanmayı deneyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, insanlar bugün kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu anlayacak ve takdir edecek. Bu bir kibir işareti değil. İnsanların iyi tavsiyelerinize ihtiyacı var. Harika enerjinizi doğru kullanmalısınız. Bu fırsatın uçup gitmesine izin verirseniz kendiniz için iyi bir şey yapmazsınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün gündelik hayatın tüm küçük detayları ile sizi rahatsız eden bir gün değil. Yörüngede, yıldızlara giden bir yolculuktasınız ve bu büyük özgürlük duygusu sizi hepiniz için daha fazla adalet talep etmeye itiyor. Diplomatik becerilerinizi kullanmak için bugün mükemmel bir fırsat bulabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bazen nesnellik eksikliğiniz yüzünden hata yapıyorsunuz. Başka insanların da tıpkı sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Ancak bugün bu durum gerçekleşmeyecek. İyi niyetinizi ve aklınızı kullanıyorsunuz. Yargılarınız kişisel hislerinizle alakalı olmadığı için, insanların sizi dinlemesi muhtemeldir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, sizin için her şeyin bir açıklaması var. Bakış açınızı paylaşma şansını hiç kaçırmadınız. Belki de bilmeniz gereken şeylere değil, bu bilgiyi nasıl ifade ettiğinize dair bir bakış açısı edinmeniz gerekiyor. Bugün itibariyle kelimeler hayatınıza geri dönüyor, fikirleriniz daha ılımlı olacak.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün rolleri değiştirmeye ne dersiniz? Boş sohbet için uygun değilsiniz, doğru. Hiçbir yere gitmeyen görkemli fikirlerden bahsetmek yerine eyleme geçmeyi tercih ediyorsunuz. Bir şeyleri derinlemesine tartışmak isteyebilirsiniz.  Bu enerjiden yararlanın. Çevrenizdeki insanlar bu günü çok uzun zamandır bekledikleri için minnettar olacaklar.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bilim hakkında bazı araştırmalar yapabilir, bu konuda fikirler edinebilirsiniz. Dünyanın sizin düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. Ama yine de kendi dünyanızı zenginleştirmekten vazgeçmeyin. Bu sizin sırrınız. Kimse sizin hayal gücünüze sahip olamaz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, genel olarak yapıcı bir konuşmanız var. Bazen insanlar, söyleyecek hiçbir şeyiniz olmadığı için sizi suçlayabilirler. Sadece sabırlı olduğunuzda, cahil olduğunuzu düşünürler. Hoşgörünüzü gösterirken, kayıtsız olduğunuzu söylerler. Bugün, bu insanların sizin hakkınızda gerçeği öğrenmelerinin ve bakış açınızı anlamalarının zamanı geldi.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son günlerdeki sakinliğiniz ve rahatlığınız etrafınızdaki insanlar tarafından takdir ediliyor. Her zaman bir yere yetişiyor gibi görünüyorsunuz. Size yakın olan insanları, özellikle de ailenizi çok ihmal ettiniz. Onların gerçekten size ihtiyaçları var. Sizinle tartışacakları sorunları var. Kollarınızın rahatlığını hissetmeleri gerekiyor. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün önemli ve doğru kararlar verebilirsiniz. Biliyorsunuz ki bazen rahatlamak ve ilerideki yoğun zamanlar için dinlenmek önemlidir. Bugün yenilenmiş ve dünyayı ele geçirmeye hazır hissediyorsunuz. Sorunlarınızı farklı bir bakış açısından görüyorsunuz ve geleceğiniz hakkında daha iyimsersiniz. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, cömert bir tabiatınız var. Sorunları çözmek için kendinizi neye vereceğinizi biliyorsunuz. İnsanların sorunları gerçekten bu kadar önemli olmasa, sizi sorunlarıyla rahatsız etmeleri akıllıca olmaz. Bir süreliğine kendinize iyi bakmalısınız, bunun için çok zamanınız var.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bir şeyler olduğunu biliyorsunuz ama ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Duygularınız yoğun. Başkalarının duygularını da hissedebiliyorsunuz. Kalbinizi ve vücudunuzdaki hareketi dinleyin. Ancak o zaman duygularınızın yoğunluğunu değerlendirebilirsiniz. Bu bir tutku ya da aşk olabilir.

KAYNAK: YÜKSELEN TOPUKLAR

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.