19 Nisan 2019 burç yorumları

19 Nisan 2019 burç yorumları

19 Nisan 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda kelimelerinizi dikkatle seçmeniz için uyarıyor sizleri öfke ile sarf edeceğiniz sözler çok zor durumda kalmanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin hatalarını telafi etmeye çalıştığı zamanlardayken onu geçmişle yargılayıp suçlamalarda bulunmanız ilişkinizi kopma noktasına getirebilir. Ya geçmişle barışacak ya da tavrınız sonucu ilişkinizi bitireceksiniz seçim sizin. Bekar Koç’lar çekiciliğiniz öylesine yüksek ki karşı cinsin yoğun ilgisi gün boyu üzerinizde olacak.

BOĞA BURCU

Bugün işinizle ilgili planlarınızı başarı ile hayata geçirebileceğiniz mükemmel bir gündesiniz. Uzun zamandır yaşanan finansal zorluklardan sonra, Maddi konularda istikrarlı yükseliş başlıyor sizler için bugün beklemediğiniz bir ortaklık ya da yatırım fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Elinizi çabuk tutup gelen fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden gelecek sevgi dolu bir mesaj ya da aşkını ifade eden küçük bir hediye ile romantik bir gün geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Çok uzun zaman sonra beklediğiniz maddi gelişmeler bugün karşınıza çıkabilir yeni iş imkanları yaratabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün iletişime ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmeye özen gösterin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bir yalanını yakalayabilir ve ona olan güveninizi kaybedebilirsiniz. Sizler için güvenmek ve güvenilmek çok önemlidir. Size karşı bu tutumu karşısında duygusal olarak kendinizi güçsüz hissedebilir öfkeye kapılarak ani kararlar alabilirsiniz. Sizlere önerim her ne olursa olsun onu dinlemeli ve yapacağı açıklamayı dinledikten sonra karar vermelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün sizleri tüm güzellikleri ile şımartıyor adeta. Yeni bir iş yeni bir ilişki gibi yapmayı düşündüğünüz konular varsa bugün harekete geçin. Özellikle ticaretle ilgilenen Yengeçle büyük projeler içinde yer alabileceğiniz fırsatlar söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır eşi ile sorunlar yaşayan Evli Yengeç’ler eşinizden gelecek hoş bir sürpriz le krizler aşabilir ilişkinizi aşkın gücü ile yeniden yapılandırabilirsiniz. Bekar Yengeç’ler bugün ilgi duyduğunuz kişinin aşk itirafı ile mutluluk kapılarını aşk ile aralayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün aile büyükleri ve akrabalarınızla yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri. Sizi seven insanların yapıcı uyarılarını eleştiri olarak algılamadan dinlemeyi ve hak vermeyi öğrenmelisiniz. İş hayatınızda ise son derece olumlu etkiler söz konusu finansal olarak rahatlayacağınız gelişmeleri akıllıca değerlendirin. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınız yüzünden ilişkinizde huzursuzluk yaşanabilir dikkatli davranın.

BAŞAK BURCU

Bugün iş hayatınızda yaşanan krizleri avantaja çevirmek tamamen sizin iradenizde kendinize güveniniz ve adil yaklaşımlarınızla isteyip te başaramayacağınız hiçbir iş yok bugün. Yeni başlangıçlar için şans sizden yana iken kapıları çalın ki size açılsın. Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgilinizle ilgili ortak tanıdıklarınızdan şaşıracağınız haberler alabilir bitmiş bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi ile heyecanlanabilirsiniz. Bekar Başak’lar ise aşk okları kalbinizi hedef almışken yakınızda var olan ilgili fark etmeyi seçin.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket etmenin getireceği maddi manevi şanslara işaret etmekte iç sesinize güvenin girişimci davranın kazanın. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına teslim olun.

AKREP BURCU

Gökyüzü iş hayatınızda yatırımlarla ilgili konularda iki kere dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri kendinizi maddi olarak zarara uğratacak davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda zor süreçlerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle uyumunuz fazlası ile heyecan verici ve olumludur. Ayrıca bugün fiziksel görünümünüze fazlasıyla önem vererek olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

YAY BURCU

Gökyüzü sizleri konuşmalarınızda eleştirinin dozunda dikkatli olmanız ve söylediklerinizin size değer veren insanların kulağına giderek beklenmediğiniz tepkilerle karşılaşabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Yerin kulağı vardır unutmayın. Anlık kızgınlıklar ya da haklı olma çabası sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizi derinden etkileyebilir Özel yaşamınızda ise durağanlık sona eriyor ve mutluluk sessizce gönül kapınızdan içeri süzülüyor aşk hayatınız bir hayli önemli olmaya başlıyor sizler için.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün, akrabalar kardeş anne baba ilişkilerinizde dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri. Kendi menfaatleri için sizi zor duruma sokacak davranışları ile sabır sınırlarınızı zorlayabilirler ne olursa olsun bugün beklemede kalın ve bilin ki son sözü söyleyecek kişi siz olacaksınız. Özel yaşamınızda ise, Bekar Oğlak’lar çevrenizi saran aşk enerjisini sevgi ile buyur etmeli ve sevginin mucizevi iyileştirici gücüne teslim olmalısınız. Evli Oğlaklar sizler içinde son derece keyifli huzurlu ve aşk dolu bir gün.

KOVA BURCU

Bugün işinizde daha fazla ön planda olmak için bir anlık öfkenize yenilerek hırsla hareket edebilir sonunda zararlı çıkabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda dışarıya yansıyan güçlü enerjiniz karşı cinsi size yakınlaştırıyor. Yeni tanıştığınız bir insanla uzun yıllardır tanışıyormuşçasına yakınlaşabilir aşk rotanızı bambaşka bir kalbin yolunda ilerletebilirsiniz. Cesaretli olun ve aşkı bulmuşken uzak durmayın.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün yüreğinizde gelen sese kulak vermeli iş ve özel yaşamınızda ki sorunların üzerine çözümler üretmelisiniz. Emin olun bunu düşündüğünüz anda başararak krizleri ortadan kaldıracaksınız. Eş ya da sevgilinizin sürekli takındığı ’’BEN’’ ‘’Benim’’ isteklerim tarzı davranışlarının sizi nasıl kırıp yalnızlığa ittiğini ifade edin ve ilişkilerin karşılıklı öz veri ve sevgi ile beslendiğinin farkına varmasını sağlayın.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.