19 Şubat 2019 burç yorumları

19 Şubat 2019 burç yorumları

19 Şubat 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü aşırı heyecan ve strese bağlı sağlık problemlerine karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bugün iş hayatınızın getirdiği tempo sizleri oldukça zorlayabilir bir süre kendinize zaman ayırarak beden ve zihninizi dinlendirin. Önemli kararlar almak mecburiyetindeyseniz bugünden sonrasına ertelemeniz faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda beraberliği devam eden Koç’lar ortak arkadaşlarınızın söyledikleri yüzünden yaşanacak problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Öfkeyle vereceğiniz tepkilerin sonucunda siz ve sevdiğiniz insan yıpranacaktır duygularınızı kontrol altına alın.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün zekanızı becerilerinizle birleştirerek ortaya koymanız için destekliyor sizleri. İş yaşamınızda günün her anını vakit kaybetmeden planlarınızı uygulamak için harekete geçmelisiniz. Bugün her konuda bilmek istersiniz eğitim konularına önem verirseniz oldukça olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ilişkinizdeki sorunları sevgi ile çözüme kavuşturacağınız harika bir gündesiniz.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü iş hayatınızda yapmanız gerekenlere odaklanmalı çevrenizde her söylenene takılıp kalmamalısınız. Bugün enerji seviyenizi yükseltmek için gayret etmelisiniz. Hedeflerinize ve yapmanız gerekenlere odaklanın. Yakın çevrenizden gelecek fikirleri değerlendirin. Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Özel yaşamınız da ise beraberliği olmayan İkiz’ler bugün yeni insanlar tanıyabilir duygusal bir yakınlaşma içinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bugün iş hayatınızda birlikte çalışılan kişi ya da ortaklardan gelebilecek zararlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İnsanlara güveniyor olmanız onları denetlemeyeceğiniz manasına gelmemeli. İş hayatınızda daha profesyonel davranmayı öğrenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise alacağınız haberlerle moral depolayacaksınız. Eş ya da sevgili ile romantizm dolu bir günün coşkusunu en güzel hali ile yaşayacaksınız.

ASLAN BURCU

Bugün kendi işinizin sahibiyseniz ortaklarla tartışmalara fırsat vermemeli ve sakinliğinizi koruyarak hareket etmelisiniz. Özel bir firmada yönetici konumundaysanız iş birliklerine açık olmalı ama önerilen her teklifide Kabul etmemelisiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinize karşı sakin tavrınızı sürdürmeyi başarırsanız mükafatınızı da aşkla alacaksınız.

BAŞAK BURCU

Gökler bugün temposu yüksek bir güne işaret etmekte. Hayal gücünüz oldukça kuvvetli bunu işinize yansıtmaktan çekinmeyin ve bilin ki başarının sırrı sizde saklı. Özel yaşamınızda ise günlerdir devam eden gerginlikler belirsizlikler sona eriyor ve siz birlikte ya da tek başınıza yola devam kararı alarak hayatınızda yeni ve temiz bir sayfa açıyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün arkadaşlarınızın söylemlerinin etkisinde kalarak yanlış kararlar verebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli davranın ve kelimelere takılıp kalmayın. Özel hayatınızda ise geçmişte kalan bir aşk ilişkisi tekrar gündeminize gelebilir. Sizlere önerim duygularınıza ve sezgilerinize güvenerek kararlar alın.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün derin bir karanlık uykudan uyanmış misali dinç ve enerjik hissedeceğinizi müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili konularda söz sahibi olabilir ve fikirlerinizi savunmanın mükafatını terfi zam ya da yeni bir posizyona yükselerek alabilirsiniz. Özel yaşamınızda da sevineceğiniz gelişmeler söz konusu.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün hedeflerinizin peşinden ısrarla gitmeniz için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı daha açık ve net davranmalı birlikteliği kuvvetlendirmek için çaba göstermeli kendisinden de bu davranışı beklediğinizi ifade etmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü kendi yakınlarınızla ilişkilerinizde maddi konular yüzünden çıkabilecek tartışmalara işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise özellikle çocuk sahibi Oğlaklar saygısız davranışlarla karşılaşabilir isteklerini yapmanız için baskılarla karşılaşabilirsiniz. Sizlere önerim hiç kimsenin size üzmesine izin vermeyin ve hayır kelimesini kullanarak size saygı göstermeleri gerektiğini hatırlatın onlara. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz insana olan tutumunuzu objektif bir gözle değerlendirmeye çalışmalı ve karşınıza çıkan tablo hakkında kendinizle yüzleşmelisiniz.

KOVA BURCU

Gökyüzü sosyal yaşamınızda sizleri rahatlatacak gelişmelere işaret etmekte. Bugün gelişen olaylar var olan sıkıntılı süreci hafifleterek daha sağlıklı kararlar alabilmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınız da ise bekar Kova’lar karşı cinsin yoğun ilgisini görmezden gelerek size olan duygularını ifade etmelerine müsaade etmeyerek, Yaşanabilecek mutluluğu elinizden tersiyle itmiş olursunuz.

BALIK BURCU

Gökler bugün çevrenizde bulunan negatif insanlara karşı gardınızı almanız için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili konularda sorumluluk taşıyan davranışlarınız uzun vadeli amaçlarınız için başarı vaat etmektedir. Özel yaşamda ufak tefek gerginlikler söz konusu olabilir anlayışlı davranın ve olayları büyütmeyin ve anlayışlı davranın kazanan siz olacaksınız.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.