20 Haziran burç yorumları

20 Haziran burç yorumları

20 Haziran burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kendi kararlarınızdan daha fazlasını yapmalısınız. Başkalarının hayatınızda çok fazla kontrol sahibi olmasına izin vermeyin. Bir ilişkinizin varsa partnerinizin size hakim olmasına izin veriyorsunuz. Artık ortak yaşamınızla ilgili herhangi bir girişimin sorumlusu olmak istemiyorsunuz. Kendinizi bu durumdan kurtarmaya çalışın ve sorumluluk alın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bu aralar teknolojik atılımlar ve yeniliklerle çok ilgileniyorsunuz. Kendinizi sosyal konular, psikoloji ve manevi terapiler gibi konulara verdiğiniz için, bu alanlarda gelecekteki ilerlemenin önemini fark ediyorsunuz. Bu konuda neler bildiğinizi merak edebilirsiniz. Öğrenmekten vazgeçmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, siz makul ve cömert bir insansınız. Arkadaşlarınızın kişisel arzularını size açmalarına şaşıracaksınız. Onlarla ilgili kafanızdaki her şey netleşiyor. Hayatınızda birçok şeyi değiştirmek isteyebilirsiniz. Hislerinizin buna rehberlik etmesine izin vermek, arkadaşlarınızı düşünmeyeceğiniz anlamına gelmez.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün, önemli bir sorunun cevabını bulmanız gerekebilir. Gerçekten ne istiyorsunuz? Etkinlikler, mevcut yaşam tarzınız ile daha istikrarlı bir hayat arasında seçim yapmaya zorlayabilir. Bilmediğiniz konular hakkında endişelenebilirsiniz. Daha fazla istikrar istiyorsanız, alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Bunu bir düşünün.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bir sınavla karşılaşabilirsiniz. Bu tuzağa düşmeyin. Çevrenizdekilere düşünceli bir insan olduğunuzu göstermeye çalışmalısınız. Geçmiş deneyimleriniz size bilgelik kazandırmış olmalı. Saldırganlığa cevap vermek zorunda değilsiniz. Kendi bakış açınızı unutmamalısınız. Sakin ve kararlı bir şekilde kendinizi kanıtlamaya çalışın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün en şanslı kişi olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere güvenmeye çalışın, çünkü endişelerinizle uğraşmaktan hoşlanmıyor olabilirler. Ayrıca kendilerini nasıl savunduklarını da biliyorlar. Onlar da yaşadığımız bu dünyaya uyum sağlamak zorundalar. Sizden biraz empati ve anlayış bekliyor gibiler.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sevilme ve etrafınızdakilerin onayını hissetme ihtiyacı hissediyorsunuz. Diğer insanlardan farklı düşünmek ya da tamamen farklı hissetmek her zaman kolay değildir. Kabul edilebilmek için, sizi anlamalarına yardımcı olmalısınız. Fikirlerinizi daha gerçekçi bir şekilde ifade etmeye çalışın. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün başkalarının inançlarını ve görüşlerini dinlemekle geçebilir. Bir arkadaşınız veya akrabanız size yakın biri sorun yaşıyor ve problemi nasıl açıklayacağını bilmiyor. Bu kişinin size ihtiyacı var ve bir çıkış yolu bulmaya yardım edebilecek tek kişi olduğunuzu biliyor. Sabırla onu dinlemeye zaman ayırın. Birlikte bir çözüm bulabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün size ait. Göksel hareketler, geleceğinizi düşünmenizi teşvik edecek. Korkmayın. Her zamanki özgüveniniz ve enerjiniz sizi yeni bir başlangıç için en iyi konuma taşıyacak. Burcunuzun doğası hareketlerinizi kontrol altında tutacak. Bu sürenin sizin için uygun bir zaman olacağından emin olabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün hayatınızda meydana gelen radikal bir değişim var. Ekonomideki ve toplumdaki değişikliklerin, sizi ve toplumu nasıl etkilediğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için hangi adımları atabilirsiniz? Bu konular hakkında düşünmek, geleceğinizi istediğiniz gibi şekillendirmeye hazırlayacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, günün atmosferi size, kişisel yaşamınızda ortaya çıkmayı bekleyen çok fazla değişiklik olabileceği izlenimini veriyor. Onların çoğu sizin ilişkilerinizi ilgilendiriyor. Bugün yıldızların size ne gösterdiğini anlamak için biraz zaman ayırın. Bu sizin için doğru ve iyi harcanan bir zaman olacaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yeni insanlarla tanışmayı çok seviyorsunuz. Kendilerini ifade edecekleri bir forum için arkadaşlarınızı bir araya getirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınızın en iyi oldukları yönleri ortaya çıkarmak ve ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için onlara yardım etmekte fayda var. Kendinizi fazla kasmayın, akışına bırakın.

KAYNAK: YÜKSELEN TOPUKLAR

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.