20 Temmuz burç yorumları

20 Temmuz burç yorumları

20 Temmuz burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Bugün  finansal konularda yaşanacak gelişmeler sizleri bir hayli  memnun edecek. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelen güzel bir mesaj sevginizi pekiştirip sizleri birbirinize daha yakın bir hale getirecek. birbirinize olan yakınlığınızı arttıracaktır. Bekar Koç’lar ise yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelerle özünüzdeki sizi keşfederek ruhsal özgürlüğünüzü tam anlamı ile ele alacağınıza işaret etmekte. Karşılıklı güven saygı ve emeğin güzellikleri saracak benliğinizi aşk emek verdikçe değer verdikçe her şeyden önemlisi sabrettikçe zenginleşir bunun idrakine varacak ve hayatınızda aşk dolu bir sürecin kapılarını aralayacaksınız kapanmamak üzere. İş hayatınızda ise detaycılığınız size büyük bir başarı sağlayabilir.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınızdan dolayı zor durumda kalabileceğinize işaret etmekte. Güveniniz suiistimal edilebilir ve bir anda sizi zora sokabilir dikkatli davranın ve artık kime güvenip güvenmemeniz gerektiğini anlamalısınız artık. Özel yaşamınızda ise özlem duyduğunuz halde kendinizi sevdiğiniz insandan uzak tutmanız her ikinize de acı verirken neden olayları tek taraflı düşünüyorsunuz?  

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün merhamet duygunuzun başınızı ağrıtabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle de finansal konularda yaşanacak gelişmeler karşısında merhametiniz ciddi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise son derece hareketli bir gündesiniz. İlişkinizi sonlandırma kararı aldıysanız ne kadar doğru bir karar aldığınızı destekleyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Son derece heyecanlı ve coşkulu bir gün sizleri karşılamakta. Aşk hayatınızda da iş hayatınızda da şans sizden yana. İstikrarlı keyifli ve özel bir gündesiniz. İş arıyorsanız bulabilir iş değişikliği ile ilgili düşünceleriniz varsa sürpriz ortaklık teklifleri ile yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda arkadaşlarınızla yaşanabilecek gerginliklere karşı duyarlı olup tartışmaya meydan verecek davranışlar sergilememeniz için uyarıyor sizleri. Dostlarınızla aranızda uçurumların açılmasını istemiyorsanız şayet! Özel yaşamınızda ise kelimelerin gücünü aşkla yansıtabildiğiniz takdirde huzur bulacak ve ilişkinizi daha keyifli bir hale getirebileceksiniz.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların yanlış yönlendirmelerine karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Fikir alışverişleri olmalı fakat daima son sözü veren siz olmalısınız. Özellikle finansal konularda bugün hayır demeyi bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise uzun bir süre önce tatsız şekilde sonlanan ilişkinin kahramanı yeniden karşınıza çıkabilir sizlere önerim duygularınızla mantığınızı bir arada dengeleyerek kararlar verin.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün enerjinizin yükselerek zorlandığınız hemen her konuda atacağınız cesur adımlarla iş ve eğitim hayatınızda başarınızla adınızdan söz ettireceğinizi müjdeliyor sizlere. Ailevi konularda da huzursuzluklar sona eriyor ve barış ev hayatınızda saltanatını sürmeye başlıyor. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantik bir gün geçirebilir monotonluktan uzaklaşarak aşkı sevgi ile harmanlayabilirsiniz.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün işiniz ve eğitim hayatınızla ilgili konularda her konuda fikir beyan etmenin dezavantajları ile karşılaşabileceğiniz için uyarıyor sizleri. Bırakın herkes bir şeyler söylesin siz sözlerinizle değil yaptıklarınızla takdir göreceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle yaşanan fikir ayrılıklarını bugün çözüme kavuşturabilir fevrilikten uzaklaşmanın getirdiği güzelliklerle huzuru yakalayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü  güçlü bir günü müjdeliyor sizlere.  İş görüşmeleri için eski dost ve arkadaşlardan gelecek faydalar söz konusu. Bekar Oğlaklar bugün alabildiğince şanslı etkiler sizi karşılamakta tabi başkalarının etkisi altında kalmadığınız takdirde. Evli ikizler sizlerde günü kendinize zehirde edebilirsiniz çözüm odaklı davranarak mutlu da olabilirsiniz.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün öfke kontrolü yapmanız ve fevri davranmamanız için uyarıyor sizleri. Haklılığınız ortaya çıkacak bugüne kadar sabırla geldiniz zaferinizi kutlamaya ramak kala öfke aklınızın önüne geçmesiniz. İş hayatınızda başarı rüzgarları eserken siz esmeye bakın. Özel yaşamınızda ise eşinizle bağlarınızın güçleniyor aşkın tazelendiğini birbirinizle tamamlandığınız çok keyifli bir gündesiniz. Bekar Kova’lar içinde yeni insanlar yeni heyecanlar söz konusu.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün  iş hayatınızda   hakkınız olanı alabilmeniz için yaratıcı ve güçlü yönlerinizi ön plana çıkarmanızı gerekliliğine dikkat çekmekte. Gün içinde yeni ve olumlu gelişmeler yaşayabilir kendinizi geliştirebileceğiniz önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle yitirdiğiniz duygusallığı tekrar kazanmak için hareket etmediğiniz takdirde şikayetçi olduğunuz konular artarak devam edecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.