22 Haziran burç yorumları

22 Haziran burç yorumları

22 Haziran burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için harika bir gün. Çok fazla fiziksel güce sahip olacaksınız. Bu gücü iyi kullanacağınız faaliyetlerde bulunun. Projeler üzerinde kuvvetle çalın ve konuşmaya çekinmeyin. Ortaklarınızın işi tamamiyle ele aldığınızı bildiğinden emin olun. İnsanlar bugün size ayak uydurmakta zorlanacak, çünkü çok fazla enerjiniz var.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kendiniz için ayağa kalkmanız ve bir ittifak olmadığınızı anlamanız için iyi bir gün. Hız kaybına uğramış olabilecek projeleri takip etmek için günün güçlü enerjisini kullanın. Meyveleri toplayın ve hayatınızın yönünü kontrol altına alın. Normalde olduğunuzdan daha saldırgansınız, bundan çekinmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, eğer parlamak istiyorsanız, o zaman hareket geçin. Dengenin sürdürülmesi için bazen biraz bencil olabilirsiniz. Güzelliğinizi çevreye yaymaktan çekinmeyin. Sizi mutlu eden bir durumda değilseniz, durumu değiştirin. Mutsuz olmak için bir sebep yok. Diğer insanların kaprisleri tarafından itilmenize izin vermeyin. Özgür olun, kendiniz olun, başkalarıyla gerilim yaşıyor olsanız bile.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, insanlar bugün sizinle iletişim kurmak için akıllıca davranacak. İlgiden ve yoğunluktan bunabilirsiniz. Ancak sorumluluklarınız hakkında kararlı davranıyorsunuz ve kimse sizi yoldan çıkaramayacak. İnsanlar dikkatlice bakarsa, kulaklarınızdan çıkan buharı bile görebilirler.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günün enerjisi, ilgilendiğiniz projelere katılmanıza yardımcı oluyor. Kafanızdakileri şimdi harekete geçirmelisiniz. Arka plandan sahneye çıkın. Tek yapmanız gereken, motoru ateşlemek. Sizi yıldızlara itecek bir destek bulmak için duygularınızın gücünü kullanın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün çevrenizdekiler sizi enerjinizle suçlayabilir. Ancak, bu suçlamaları haketmediğinizi biliyorsunuz. Harekete geçmeden önce, amacınıza doğru karar vermelisiniz. Başkalarıyla konuşmak sizi şaşırtabilir. Kendinizi dinleyin. Kendinizi herkesten daha iyi biliyorsunuz. Korkacak bir şeyiniz yok. Şüphelerin sizi tüketmesine izin vermeyin. Harekete geçmek için doğru zaman gibi görünmüyorsa, endişelenmeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bir araya gelen argümanlar sizi bir ikileme sokabilir. Muhalefet düşünceler, bugün kafanızı karıştırırsa şaşırmayın. Bu tamamen sizin kontrolünüzde olan bir şeydir. Öfke döngüleri kritik bir noktaya ulaşıyor ve inatçı karakteriniz ortaya çıkıyor. Kendinizi çok ciddiye almamaya çalışın. Hayat fazlasıyla eğlenceli. Amacımız mutlu olmaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hayatınızı korku içinde yaşama alışkanlığından kurtulmalısınız. Bazı güçler, sizi kaba kuvvetle sindirmeye çalışırken, bu konuyu iyileştirmeye yönelik aktif adımlar atmalısınız. Her zaman hayalini kurduğunuz huzur ve dinginliğin resmini gözünüzün önünden ayırmayın. İçsel benliğinizden daha fazlasını ortaya çıkarın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün yaşayacağınız enerji patlaması yolunuzu yönetiyor. Heyecanınızı kontrol etmekle ilgili bir sıkıntınız yok. Ancak bazı fırsatlara gecikmemeye çalışın. Çünkü, o fırsatlar daha sonra sizin için orada olmayabilir. Eylem günün anahtar kelimesidir. Çabalarınız, fark edilecek ve uygun şekilde ödüllendirilecek. Duygularınız şimdi her zamankinden daha güçlü.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bazı duygusal engellere maruz kalabilirsiniz. Bu sizin tarafınızdan dürüstlük eksikliği nedeniyle olabilir. Her zaman gerçeğe bağlı kaldığınızdan emin olun. Güçlü bir enerji egonuza meydan okuyabilir. Çatışmalar ortaya çıktığı anda duygularınızda dürüst davranmazsanız, üzülebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün size büyük bir güç ve özgüven kazandıracak, eğlenceli, sarsıcı bir enerji hakim. Elinizi koyduğunuz her şeyde son derece etkili olacaksınız. Kendinizi sevmeyi, söylediklerinize ve yaptıklarınıza inanmayı unutmayın. Kalpten tutkulu bir aşk yaratın. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün duygularınız biraz güçleniyor olabilir. Konuştuğunuzda ateş püskürten bir ejderhan gibi olacaksınız. Buna şaşırmayın. Kıvılcımlar uçmaya uygundur. İçinizde çok güçlü duygular var. Şimdi onları serbest bırakma zamanı. İnsanların söyleyeceğiniz şeyleri duyması gerekiyor. Kendinizi ve başkalarını, bir şişenin içinde tutarak hata yapıyorsunuz.

KAYNAK: YÜKSELEN TOPUKLAR

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.