24 Temmuz burç yorumları

24 Temmuz burç yorumları

24 Temmuz burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda önemli bir teklif alabileceğinizi müjdeliyor size. İş başvurunuz onaylanabilir ek gelir elde edeceğiniz bir imkanla karşılaşabilirsiniz. Hepsini değerlendirmek sizin elinizde iradenizi yeteneklerinizi öz güvenle harmanlayın ve ortaya koyun. Özel yaşamınızda da eşinizle ilişkinizi yapıcı yönde davranıp karşılığını sevgi ve saygıyla fazlası ile alabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün eskide kalmış bir ilişkinizle ilgili konuları hiç beklemediğiniz bir şekilde karşınıza çıkarabilir. Bunlar olumlu da olabilir olumsuzda ektiğinizi biçecek yaptıklarınız ve yaşattıklarınızla yüzleşeceksiniz. Sizlere tavsiyem her iki durumda da kalbinizin sesine kulak vererek hareket edin başkalarının ki ne göre değil.

İKİZLER BURCU

Bugün duygusal konularda kendinizi çok yalnız ve huzursuz hissedebilir hayattan beklentilerinizi derin bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulamada kendinize haksızlık etmemeye özen gösterin. Yanlışlık nerede? Sizde mi yoksa gereğinden fazla değer verdiklerinizde mi? Bu sorunun cevabını tüm dürüstlüğünüz le kendinize verdikten sonra kararlar alın ve yaşamınıza yansıtmak için harekete geçin.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün eski eş ya da sevgiliniz yüzünden zor durumda kalabileceğinize işaret etmekte. Bir anlık merhamet duygusu var olan ilişkinizde büyük krizlere sebep olabilir. Dikkatli olun ve merhamet duygunuzu hak etmeyen insanlara göstermeyin. Bir an geçmişi düşünün ve yaşadıklarınızı hatırlayın. İş hayatınızda da bugün yeni insanlar tanıyabilir etkileyici konuşmalarınızla güçlü iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugün mesai arkadaşlarınızın sürekli mızmızlanarak her yaptıkları konuya bir mana bulmalarına karşı her zaman gösterdiğiniz hassasiyeti gösteremeyebilir ve şiddetli öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun bu durum aniden gelişen sağlık sorunlarına neden olabilir. Önce sağlığınız. Özel yaşamınızda ise aile büyüklerini ilgilendiren konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir bu durumlarla ilgilenebilirsiniz. Hayat acısıyla tatlısıyla güzeldir. Ne acının derinliğinde kaybolun ne tatlı olanın rüzgarına kapılıp kendinizden uzaklaşın.

BAŞAK BURCU

Bugün duygusal konularda kendinizi çok yalnız ve huzursuz hissedebilir hayattan beklentilerinizi derin bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulamada kendinize haksızlık etmemeye özen gösterin. Yanlışlık nerede? Sizde mi yoksa gereğinden fazla değer verdiklerinizde mi? Bu sorunun cevabını tüm dürüstlüğünüz le kendinize verdikten sonra kararlar alın ve yaşamınıza yansıtmak için harekete geçin.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün yakın çevrenizle ilgili arkadaş ‘’Komşu gibi’’ kişilerle küçük konulardan tartışmalar yaşayabilirsiniz. Her ne olursa olsun sakin olmalısınız. Aksi takdirde huzursuzluk tırmanabilir ve evinizden iş yerinizden uzaklaşmak için yeni arayışlara yönelebilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin yakınları ile ilgili gelişmeler ilişkinizi olumlu yönde etkileyecektir.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün kelimeleri doğru ifade etmeniz için uyarıyor sizleri. Haklı olmak için haksızlık yapmamalısınız. Bir an için zafer sizin olsa da ilerleyen günlerle birlikte yaşayacaklarınız yaşattıklarınızdan daha zor olabilir hırsla hareket etmemeye özen gösterin. İşinizle ilgili konularda gecikmeler aksaklıklar birlikte iş yaptığınız kişilerle zorluklara neden olabilir diplomatik davranmalı ve krizleri şansa çevirecek yaklaşımlarda bulunmalısınız.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün kendinizi enerjik hissederek ertelediğiniz pek çok konu ile ilgilenip başarılı olacağınıza işaret etmekte. Çalışkanlığınız azminiz bugün takdir toplayacaktır. Daha önce fark etmediğiniz olumlu bir özelliğinizi fark edebilir yeteneklerinizi kazanca dönüştürecek parlak fikirler içinde olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Yaylar bugün duygusallığı bir tarafa bırakıp yaklaşımlarınızı gerçeklerin olgunluğu ile yapmalısınız.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda kara bulutların etkili olacağına dikkat çekmekte. İlişkinizden rahatsızlık duyan kişilerin türlü entrikaları ile karşılaşabilir ve ilişkinizde bunlara inanarak krizler çıkartabilirsiniz. Aman dikkat! Son pişmanlık fayda etmeyebilir. İş hayatınızda da keskin sözler kullanmamalı yapıcı eleştirileri dikkate alarak hareket etmelisiniz.

KOVA BURCU

Size bilinçli bir şekilde zararı dokunan kişilerin yaptıkları yapmayı planladıkları pek çok konu önünüze gelecek şaşıracak ama aynı zamanda bilinçlenerek akılcı yaklaşımlar içinde olacak ve onların isteklerinin yerine gelmemesini sağlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgiliniz size yaşadığı üzüntülü zamanlar üzerine düşünüp kendi ile hesaplaşacak. Bu durum onu duygusal bir ruh haline büründürürken size olan sevgisini de saygısını da güçlendirecek.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün işle ilgili konularda alacağınız haberlere takılıp kalmadan hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Kimin ne söylediğinden çok ne yaptığı önemli. Siz sadece yapılanları değerlendirin ve boş sözlere takılıp enerjinizi boş yere düşürmeyin. Özel yaşamınızda ise eşinizin size olan desteği sevgisi ona olan bağlığınızı daha da arttıracak ve ilişkinizi her bakımdan daha özel ve değerli kılacak. Sağlık sorunları olan Balık’lar sizlerde güçlenen enerjinizle hızla iyileşmeye başlıyorsunuz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.