25 Haziran burç yorumları

25 Haziran burç yorumları

25 Haziran burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü maddi  konularda çıkarlarınızı koruyup kollamanız için harekete geçiriyor sizleri. Ailevi konularda ise üzüntülü günler sona eriyor pozitif enerjiler ile kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda ise uzlaşmacı olmalısınız.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün güne güzel haberler ile başlayacağınıza işaret etmekte. İş hayatınızda istikrar ve başarı sizler için etkili olmaya başlıyor. Girişimci olmaktan istemekten çekinmeyin ve kazanın. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ilgili tüm tereddüt ve korkularınızı alt edeceğiniz gelişmeler ile güvende hissedecek sevilip sevmenin güzellikleri ile korunacaksınız.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü eş ya da sevgilinizin kıskançlıkları yüzünden zor bir gün geçirebileceğinize işaret etmekte sakin olun ve olayları büyütmeden hareket etmeye gayret edin. İş hayatınızda ise gecikme ya da yanlış anlaşılmalara karşı sakin ve anlayışlı olmanız size çok büyük fırsatlar getirebilir.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü eşinizin geçmişi ile ilgili konularda zihninizi bulandırmaya çalışacak kişiler yüzünden duygusal gerginlikler yaşayabileceğinize işaret etmekte dikkatli olun ve bu gibi insanlara itibar etmeyin. İş hayatınızda ise bugün yetkilileriniz ile konuşmalarınızda istediğinizi elde edebilirsiniz görüşme talebiniz varsa gün içinde yapmaya gayret edin.

ASLAN BURCU

Gökyüzü  huzurlu bir güne işaret etmekte. İş hayatınızda umudunuzun zayıfladığı bir gelişme bugün istediğinizin çok üstünde gerçekleşebilir sevinip sevincinizi sizi tüm kalbi ile seven eş ya da sevgiliniz ile paylaşarak kutlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karşılıklı sevgi ve güven bağınızın güçleneceği günlerdesiniz.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün eş ya da sevgilinizin yakınları ile gerginlikler yaşayabileceğinize ve bu durumun ilişkinizi de etkileyebileceğine işaret etmekte. Haksızlıklara tahammül edemeyebilir yılların suskunluğunu bozabilirsiniz. İş hayatınızda ise bugün gel gitler ile kafanızı karıştırmak isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü resmi işler de sorunlar yaşayabileceğinize işaret ederken belge ve bilgiler konusunda hassas olmanız içinde uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise özlem duygunuz karşı tarafa kıskançlık ve baskı olarak yansımamalı sevip seviliyorken huzurunuzu bozacak cümlelerden kaçınmalısınız.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün yaşanan gelişmelere karşı öfke ile hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri aksi halde yaşadığınız süreci daha da zorlu hale getirerek kontrolü kaybedebilirsiniz. Özel yaşamınızda da iş hayatınızda da sağ duyulu sakin olmalı yıkıcı davranışlara yönelmemeye çalışmalısınız.

YAY BURCU

Gökyüzü hukuki konularda sorunlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Verilen sözlere değil gerçeklere odaklanırsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise tutkulu gelişmelere karşı koymakta zorlanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün duygusal hayatınızda pişmanlıklar kendiniz ile yüzleşmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte.  Bu durum sizleri olgınlaştırıp kendinize getirecek biraz sarsıcı olsa da gerçekleri doğruları bu sayede kavrayabileceksiniz. İş hayatınızda ise dikkatli olmanız gereken bir gün dolandırabilirsiniz.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün maddi konularda harcamlarınızı kontrol altında tutmanızın önemini vurgulamakta. Yapabileceğinizden fazla yükün altına girmemeli kimse ile sen ben yarışı içinde olmamalısınız. Dostlarınız ile ilgili konularda ise adım atmaktan özür dilemekten seviyorum demekten korkmayın. Attığınız her adım size sevgi ile karşılık verecektir.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda dikkatsizlik sonucu oluşabilecek olumsuz durumlara karşı tedbirli olmanız için uyarıyor sizleri ailevi sorunlarınızı iş hayatınızda yansıtmamalı sizi bu anlamda uyaran kişilerin söylemlerini dikkate almalısınız . Özel yaşamınızda ise bugün yaşanacak gelişmeler yeni başlangıçlar pozitif enerjiler ile dolu sizler için.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.