25 Nisan 2019 burç yorumları

25 Nisan 2019 burç yorumları

25 Nisan 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Bugün ikili ilişkilerinizde hırslı insanlardan zarar görebilir iş hayatınızda sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise takıntılardan uzak durmaya çalışmalısınız.

BOĞA BURCU

Bugün duygusal ve finansal konularda şanslı etkiler ile karşılaşırsınız. Kendine güvenmeli fakat her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Özel yaşamınızda ise aşkın tadını çıkartmalı korkularınızın esaretinden sıyrılmalısınız.

İKİZLER BURCU

Bugün yakınlarınızla gerginlikler sizleri yorabilir. İş ve özel hayatınızda bu durumdan olumsuz etkilenebilir sakin olmalı insanların yanlışlarını doğru yapmaya çalışmamalısınız.

YENGEÇ BURCU

Bugün maddi konularda risk almamalı sakin ve var olan şartları koruyan bir yaklaşım içinde bulunmalısınız. Aksi davranışlar sizi zor durumda bırakabilir.

ASLAN BURCU

Bugün duygusal olarak kendinizi huzurlu hissedecek sevildiğiniz kişinin fedakarlıklarını daha iyi kavrayarak gücünüzü ele alıp aldığınız kararları uygulayacaksınız. İş hayatınızda yeni başlangıçlar içinde olmaktan korkmamalısınız.

BAŞAK BURCU

Bugün yanlış konuşmalar içinde olmamalısınız. Hırsla kalkan zararla oturur unutmayın. Dostlarınız ile sorunlar yaşayabilir özel yaşamınızda da yanlış anlaşılabilirsiniz dikkatli olun.

TERAZİ BURCU

Bugün olabildiğince girişimci olmalı iş ve eğitim hayatınızda kararlarınızı uygulamalısınız. Özel yaşamınızda ise biraz duyarlılık size ve sevdiğinize çok şey kazandıracaktır.

AKREP BURCU

Bugün suçluyu dışarda değil kendi iç dünyanızda aramalı başkalarına haklı çıkmak adına haksızlıklar içinde olmamalısınız hiç bir konuda aksi halde üzülüp zor durumda kalabilirsiniz. İş hayatınızda ise finansal konular da şanslı enerjiler hakim.

YAY BURCU

Bugün maddi konularda kaygılarınızı herkesin yanında konuşmamalısınız. Bu durumu kullanmak isteyen kişiler zor durumda bırakabilirler sizleri ve özel yaşamınızda da bu duruma bağlı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün sağlığınız ile ilgili konularda sevineceğiniz gelişmelere işaret etmekte. Bu durum yaşama sevincinizi yükseltip yeni kararlar almanızı da beraberinde getirecek her konuda.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün hiç bir konuda inatçı yaklaşımlar içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Üzülseniz de bir şeyleri düzeltemeyebilirsiniz dikkatli olun.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün kaprisli yakınlarınız yüzünden iş ve özel yaşamınızda zorlanabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Kime tepki verip kimden yana olmanız gerektiğini iyi dengelemelisiniz.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.