26 Ağustos burç yorumları

26 Ağustos burç yorumları

26 Ağustos burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün yakın arkadaşlarınızdan gelecek faydalara işaret etmekte. Dost biriktirmenin ne denli önemli olduğunu daha iyi anlayıp şükredeceksiniz.  Özel yaşamınızda ise bugün içten içe kıskançlık duygunuz artabilir karşı tarafa çok fazla yansıtmamaya dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün geçmişte sorun ettiğiniz bir mesele ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabileceğinizi müjdelemekte. Bu durum zihninizi de ruhunuzu da rahatlatacak ve adaletin şaşmaz işleyişi için şükredeceksiniz. İş ve özel yaşamınızda ise aldığınız kararları uygulamakta tereddüt etmemelisiniz. 

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün sizi hayal kırıklığına uğratacak deneyimler yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. Bu durum özel hayatınızda değer verdiğiniz kişinin arkanızdan yaptığı konuşmalar olabileceği gibi uzun yıllara dayanan bir arkadaşınızın kendi çıkarları uğruna bir sırrınızı açığa çıkarması gibi bir deneyim ile karşılaşabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda mahremiyete önem vermenizin gerekliliğine dikkat çekmekte. Bir anlık öfke ya da duygusallıkla söyledikleriniz sizin için hoş olmayan durumlara neden olabilir ve ilişkiniz de güven problemi yaşamanıza yol açabilir. Dikkatli davranın.

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün arkadaşlarınızdan birinin özel hayatında yaşadığı sorunların için de olmamanız için uyarıyor sizleri iyi niyetle yapacağınız müdahale sizi ciddi şekilde zor bir duruma sokabilir ve iş hayatınızı etkileyecek olumsuzluklar yaşayabilirsiniz dikkatli olun ve iyi niyetinizi hak etmeyen kişilere kullanmamayı öğrenin. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuzu kontrol altında tutmalısınız bugün.  

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün aile büyükleriniz ile sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda yaptığınız seçimlere karşı eleştiri sınırını aşan tutumları sabrınızı taşırabilir ve ciddi tepkiler verebilirsiniz. Olabildiğince sakin olmalı fakat sizin fikir ve kararlarınıza saygı duymaları gerektiğini de anlamalarını sağlamalısınız.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü iş hayatınız ile ilgili yanlış kararlar alabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri kızgınlıkla alınan kararlar maddi olanaklarınızın kısıtlanmasına ve pişmanlıklara yol açabilir dikkat edin ve özel yaşamınızda sizi doğru yönlendiren eş ya da sevgilinizin söylediklerini dikkate almalısınız. 

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün her ne olursa olsun yalan söylemlerde bulunmamanız için uyarıyor sizleri en kötü gerçek en iyi yalandan iyidir bunu unutmayın ve anlık çözümler ile daha büyük sorunlara yol açacak durumları oluşturmayın hem iş hem özel hayatınızda! 

YAY BURCU

Gökyüzü bugün gördüğünüz rüyaları dikkate almanın faydalarını deneyimleyebileceğinize işaret etmekte. Son anda yanlış yatırımlar ve işinizle ilgili seçimler de bulunmayabilirsiniz bu sayede. Özel hayatınızda ise çelişkilerinizi yenmeli sevip sevmediğinizi kendinize itiraf etmelisiniz. Üzmek ve üzülmemek için. 

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün inatçı bencil yaklaşımların size zarar verebileceği konusunda uyarıyor sizleri. Dikkat edin bu duygular iş ve özel hayatınızda pişman olacağınız hızlı gelişmeler yaşatmasın sizlere. Kendinize olan sevginizi saygınızı korumak için bugünler de bu konulara dikkat etmeli hesap kitapsız yaklaşımlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. 

KOVA BURCU

Gökyüzü maddi konularda akraba ve aile bireylerinizden zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri dikkatli olun. Emeğinizi de iyi niyetinizi de kendi menfaatleri uğruna kullanmasınlar. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınlarının olumlu davranışları ile arada esen soğuk rüzgarlar tam anlamı ile ortadan kalkmaya başlıyor. 

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün dostlarınızın uyarılarını dikkate almanın önemini vurgulamakta. İş ve eğitim hayatınızda yanlış kararlarınızın önüne geçebilir dinlemek bugün. Özel yaşamınızda ise hayatınız sürpriz bir şekilde girecek biri yeni heyecanlar ile yaşama sevincinizi arttırabilir. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.