27 Ağustos 2017 burç yorumları

27 Ağustos 2017 burç yorumları

27 Ağustos 2017 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün aile içinde yaşananları 3ncü şahıslar ile konuşmamanız için uyarıyor sizleri. Dikkatli olun başınız ağrıyabilir üzücü durumlara yol açabilirsiniz. Kol kırılsa da yen içinde kalsın. Özel yaşamınızda ise kıskanç kişilere dikkat edin bugün.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda gerginliklere karşı dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri eş ya da sevgilinizi yanlış anlayarak vereceğiniz tepkiler sonrasında pişman olmanıza neden olabilir sakin kalın ve söylenenleri doğru anlamaya çalışın.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün ailevi konularda uzlaşı içinde olduğunuz takdirde dargınlıkları ortadan kaldıracağınıza işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınızın etkisi altında kalmamaya dikkat edin.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü aşk hayatınızda karışıklıklara dikkat çekmekte. Eski sevgili yada eşinizden dolayı sorunlar yaşanabilir bugün ne kadar sakin olursanız o kadar az yanlış yaparsınız.

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün duygusal konularda keyifli gelişmeler ile mutlu ve güvende hissedeceğinize işaret etmekte. İkili ilişkilerinizde ki uyum sizi her bakımdan güçlendirecek ve hayatla ilgili güzelliklere idrak edebilmenin güzelliklerini deneyimleyeceksiniz.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün arkadaş ilişkilerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Sözde arkadaşlarınız özel hayatınızda da iş hayatınızda da sorunlara yol açabilir zor durumda kalmanıza neden olabilirler. Dikkatli olun ve herkese hak ettiği kadar değer gösterin.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü maddi konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri risk almamalı var olanı koruyup ortaklaşa işler içinde olmamalısınız bugün. Özel yaşamınızda ise duygusal yakınlaşmaların yoğun olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün sakin olmanın size pek çok konuda fayda getireceğine işaret etmekte. Özellikle aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalı kızgınlıkla kararlar almamalısınız.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün dostlarınızla ilgili konularda hassas olmanız için uyarıyor sizleri. Ön yargı ile yapacağınız söylem ve davranışlar pişman olup vicdanen rahatsızlık duymanıza yol açabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize aşırı müdahale eder yaklaşımlar da bulunmayın bugün.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda uyum ve ahenkle sevindirici gelişmelere işaret etmekte. Bu güzel enerjiyi doğru kullanmak için gururu bir yana bırakın ve aşka emek vermeyi seçin. İşinizle ilgili konularda ise hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün çıkarcı insanlardan zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. İş ilişkisinde olduğunuz insanların kişisel çatışmalarından olabildiğince uzak durun ve onların yaptıklarının bir parçası olmamaya çalışın.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili sürpriz haberler alıp sevineceğinize işaret etmekte. Tam umutlarınız azalırken gelen güzel haberlerle yeniden başlayabilecek olmanın güzellikleri saracak hayatınızı. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ortak kararlar alırken kendi değerlerinizden uzaklaşmamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmadan hareket edin.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.