28 Ağustos burç yorumları

28 Ağustos burç yorumları

28 Ağustos burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda şansınızın kazanımlardan yana olduğunu vurgulamakta. İş ilişkilerinizde başarılı adımlar atarak önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ani kararlar almayın.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Değişimden korkmayın ve size doğru gelen işlerin içinde yer almaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise kaygılı davranmamaya özen gösterin.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda duygusal davranmamanız için uyarıyor sizleri. Maddi zararlar görebilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise bugün size doğru gelmeyen her şeyi konuşmak için uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü maddi konularda risklerden uzak durmanız ve başkaları adına kefil olmak gibi şeylere sıcak bakmamanız için uyarıyor sizleri zarar görmek istemiyorsanız şayet. Özel yaşamınızda ise bugün biraz anlayış olası krizlere karşı koruyucu olacaktır.

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda olumlu haberler alarak rahatlamalara dikkat çekmekte. Yarım kalan bir işinizi tamamlayabilir bürokratik bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ilgili konularda biraz daha duyarlı olmalı ve onunla paylaşımlarınızı arttırmalısınız.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün detaylara takılıp kaldığınız takdirde iş hayatınızda önemli gelişmeleri kaçırabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli davranın ve maddi olanaklarınızın iyileşmeye başladığı bu zaman dilimini iyi değerlendirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin üzerinde iyi bir izlenim bırakacak yaşanan nahoş durumları ortadan kaldırabileceksiniz.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün ticari konularda ortaklardan kaynaklı maddi zararlara karşı gözünüzü dört açmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle alım satım ve resmi işlerde dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise haklı çıkmak adına baskın davranışlar içinde bulunmamalısınız.

AKREP BURCU

Gökyüzü kendinizi aşırı hırçın hissederek iş hayatınızda sert çıkışların size zarar verebileceği konusunda uyarıyor sizleri. Söylemleriniz size hiç beklenmedik şekilde dönebilir hem iş hem özel hayatınız bu durumdan etkilenebilir.

YAY BURCU

Gökyüzü işinizle ilgili konularda plan proje ve tanıtımları ertelememeniz için uyarıyor sizleri gün sizin gününüz kendinize güvenin ve hiç bir şeyi ertelemeden zamanı iyi değerlendirin bugün. Özel yaşamınızda ise sabırlı olmalı duygusal patlamalarla yanlış kararlar almamalısınız. 

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün maddi konularda şanslı etkileri müjdelemekte. Beklediğiniz bir para gelebilir ve yatırım planlarınızı uygulayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi suçlar bir tutum içinde olmamalısınız bugün. 

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün dostlarınızın uyarılarını önemsemenin  iş ve özel hayatınızda olumlu faydaları olacağına dikkat çekmekte. Hırsla duygusallıkla yanlış  kararlar almamak için sizi düşünen insanların uyarılarını dikkate almalısınız.

BALIK BURCU

Gökyüzü iş hayatınızda önemli gelişmeler ile aynı anda birden fazla konuda söz sahibi olabileceğinize işaret etmekte. Kendinize güvenin ve bugün gelen teklif ve önerileri reddetmeyin. Özel yaşamınızda ise aşk sizi beklenmedik bir şekilde bulabilir bugün.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.