29 Ağustos burç yorumları

29 Ağustos burç yorumları

29 Ağustos burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Kendinizi keyif aldığınız konularla ilgilenerek dinlendirmelisiniz böylelikle daha dinamik bir şekilde kararlarınızı genişleterek oldukça büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda hızla yaşanan gelişmeler başınızı döndürebilir duygularınızla mantığınızı dengeleyerek hareket edin. Gizli ilişkiler sizi cezbedecektir dikkatli davranın büyük pişmanlıklar ve sarsıcı olaylar yaşanabilir.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün sabah saatlerinde işinizle ilgili her ayrıntıya önem vermelisiniz. Bu sayede yanlış bir anlaşma ya da resmi belgeleri imzalamaktan zarar görmekten korunmuş olursunuz. İşiniz ile ilgili konularda sezgilerinize güvenin bugün. Özel yaşamınızda ise tek taraflı fedakarlıklardan yorulan ruhunuz şifalanacak aldığınız kararlarda ne kadar haklı olduğunuzu daha da iyi anlayacaksınız. 

İKİZLER BURCU

Bugün yakın çevrenizde ki herkese karşı adil olmaya özen gösterin. Öfke ile kalkan zararla oturur bugün haklı çıkmak adına yaptıklarınızın ağır bir faturası ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise hayalci olmamalı beklentilerinizin yapılabilir gerçekçi şeyler olması gerektiğine odaklanmalısınız. Özel yaşamınızda ise büyük karışıklıklar yaşayabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU

Bugün alışkanlıklarınız size iş ve arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir.  Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanı anlamadan dinlemeden tepkiler vermek onun size olan bakış açısını tamamen değiştirebilir ve bu tavrınızın sonucu ilişkinizde krizlere neden olabilir.  Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç’ler bugün yakınlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri sizleri fazlası ile etkileyebilir. 

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün maddi konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Akıllı hareket etmeli kimseye borç vermek kefil olmak gibi yaklaşımlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.  Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişiye karşı biraz daha anlayışlı olmalı sakin kalmalı anlamadan dinlemeden ön yargılar ile hareket etmemelisiniz. 

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün çıkar çatışması içinde olan yakınlarınıza karşı dikkatli olmanızda fayda var. Geri planda kalmamalı hakkınızı aramalı kimsenin hakkınız olanı elinizden almasına izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise bugün aşırı şüpheci yaklaşımlar içinde olmak ilişkinize zarar verebilir. 

TERAZİ BURCU

Bugün işiniz ile ilgili konularda  disiplinli hareket etmelisiniz. Söz verdiğiniz şeyleri yerine getirmek zorunda olduğunuzu kabullenmeli ve akıllıca hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bugün kıskançlık duygunuzu kontrol altında tutmalısınız. 

AKREP BURCU

Bugün iş çevrenizde fikirlerinizi kabullendirmekte zorlanabilir yanlış anlaşılmalardan dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise çözüm odaklı hareket etmelisiniz.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün işverenseniz çalışanlarınızla çalışansanız işverenlerinizle ciddi gerginlikler yaşanabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Attığınız her adımı dikkatle atmalı alışagelmedik davranışlar içinde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise karşı tarafın sürekli ilgi isteği bencilce yaklaşımları yorabilir sizleri. 

OĞLAK BURCU

Gökyüzü iş hayatınızda para alışverişlerinde sorunlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Geleceğine güvendiğiniz ödemelerin olmaması yüzünden zor durumda kalabilirsiniz dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise baskın davranışlar ile bir yere varamayacağınızı fark etmeniz yararınıza olacaktır.

KOVA BURCU

Bugün yakınlarınızla fikir ayrılıkları ve yaptığınız her şeyi eleştirmeleri karşısında sakin kalmakta zorlanabilirsiniz. Huzursuz hissediyorsanız bunu yok saymamalı tepkinizi ortaya koymalısınız ki kimse sizinle istediği gibi oynayamasın. Özel yaşamınızda ise geçmişi sürekli gündeme taşıyan eş ya da sevgilinize karşı sabrınız azalmaya başlıyor.

BALIK BURCU

Bugün ailevi konularda gerginlikler yaşayabilir iş ve eğitim hayatınızda bu durumdan kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Tepkilerinizi hak edenlere vermeli size yardımcı olan hayatınızı kolaylaştıran kişiler ile tartışmalardan kaçınarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli balıklar eşinizin akrabaları can sıkıcı söylemleri ile huzurunuzu kaçırabilir bugün. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.