31 Ağustos 2018 burç yorumları

31 Ağustos 2018 burç yorumları

31 Ağustos 2018 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerin mesleki sorunlarına taraf olmamanız için uyarıyor sizleri. Arkadaşlarınızın tepkisini alabilir yanlış seçim yaptığınız düşüncesi ile eleştirilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün tek taraflı kararlar almamaya bakmalısınız. Ön yargı size kaybettirebilir. 

BOĞA BURCU

Bugün kaygılandığınız konularda olumlu gelişmeler yaşayabilir hayattan daha fazla zevk almaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise şanslı enerjiler finansal olarak rahatlamaları beraberinde getirebilir. Özel yaşamınızda da iş hayatınızda da olumlu enerjileri iyi değerlendirin. 

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün maddi olanaklarınızı zorlamamanız için uyarıyor sizleri. Anlık hevesler ile yapacağınız yatırımlar finansal krizlere yol açabilir zor durumda bırakabilir sizleri. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin uyarılarını dikkate almalı sağ duyuyu elden bırakmamalısınız. 

YENGEÇ BURCU

Bugün ailevi konularda hassasiyetlerinizi zorlayacak olaylar deneyimleyebilirsiniz. Eski eş ya da sevgilinizin yakınları ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Her ne olursa olsun haksızlık karşısında hakkınızı aramalı ve gün içinde bu durumun enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz. İş hayatınızda ise sizden beklentilerini yükselten kişilere karşı hayır diyebilmeyi bilmelisiniz. 

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün keskin çıkışlar yapmamanız için uyarıyor sizleri. Özellikle iş ilişkilerinizde ve özel hayatınızda şans yüzünüze gülmüşken geçmişe takılıp kalıp hayat size yenilikleri sunmuşken yanlış yaklaşımlarda olmamalısınız. Unutmayın ki şans kapıyı iki kere çalmaz. 

BAŞAK BURCU

Bugün maddi konularda beklentilerinizi karşılayacak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Emekleriniz kazanımlarınız ile zenginleşmeye başlıyor. Bugünler de iş hayatınızda girişimlerinizi gerçekleştirmek için uygun enerjiler hakimken hiç bir şeyi ertelememeniz faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda da aşka emek vermekten sabırlı olmaktan vazgeçmemelisiniz. 

TERAZİ BURCU

Gökyüzü aşk hayatınızda istikrarı yakalayacağınıza işaret etmekte. Maddi manevi olumlu enerjiler sizleri daha iyi  yerlere taşımak için destekleyici iken akıllı hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise bugün anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. 

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün bağımlılıklarınızın size zarar verebileceği konusunda uyarıyor sizleri dikkatli davranın. Geçmişi kurcalamak iş hayatınızda da özel hayatınızda da fazlası ile zorlayabilir sizleri dikkatli davranın. Uyanan insanların tekrar uykuya dalmasını beklememelisiniz.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda tutarsız davranışlarda bulunmamanız için uyarıyor sizleri bu durum güven kaybı hissettirmenize neden olabilir. Kaygılansanız bile önemli kararlar almamaya gayret edin ve içinizdeki ikilemin profesyonelliğinizi gölgelemesine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise hukuki sorunlarınız varsa bu durumu kendi içinizde tutmaya özen gösterin. 

OĞLAK BURCU

Gökyüzü iş hayatınızda  aşırı kontrolcü bir tutum içinde olmanın size zarar verebileceği noktasında uyarıyor sizleri. Haklı olduğunuz konularda bile tepki görebilir ve tutumunuz yüzünden ertelemeler ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise biten bir ilişkinin pişmanlığını yaşarken içinizde ki hırsa yenilip daha büyük hatalar yapmamaya özen gösterin. 

KOVA BURCU

Bugün maddi konularda yakınlarınız ile  sorunlar yaşayabilir size doğruyu söylemediklerini öğrenerek üzülebilirsiniz. Hayat size dersler verirken isyan etmek yerine iyi bir öğrenci olmayı tercih etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin şefkatli yaklaşımı kendinizi güçlü hissetmenize yardımcı olacaktır. 

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda başkalarından kaynaklanan sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Bu durum karşısında kendinizi çaresiz hissetmemeli yaptıklarınızı ortaya koyup mücadele etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınları ile sorunları çözüme kavuşturmak için ekstra çaba göstermemelisiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.