8 Aralık 2018 burç yorumları

8 Aralık 2018 burç yorumları

8 Aralık 2018 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün kanuni konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bu yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir durum olabileceği gibi finansal konularda gözden kaçmış bir konu yüzünden de olabilir. Özellikle ortak işleri olan Koç’lar bugün resmi evraklarınızı gözden geçirmeniz faydanıza olacak olası bir aksiliğin önüne geçecektir. Bugün maddi konularda oldukça şanslısınız yaptığınız her işte şans sizden yanadır. Şans oyunlarında da sürprizler yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise eşinizin maddi durumunda ki dengesizlik sizleri bir hayli zorlayabilir. Bu süre içinde birbirinize destek olmalı daha önce yaşadığınız zorluklardan aldığınız deneyimlerle hareket etmelisiniz. Bekar ve beraberliği devam eden Koç’lar sudan sebeplerle sevgilinizle tartışmaların yaşanacağı bir gündesiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde baskı kurmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Haklıyken haksız duruma düşürülme çabası içinde olabilirler. Bugün hür iradenizi sonuna kadar kullanın ve kimsenin size böyle bir duyguyu haksızlığı yaşatmasına izin vermeyin. İşinizle ilgili konularda da sakin davranmalı ilk sözü söyleyen kişi siz olmayın beklemede kalın son sözü söyleyecek kişi siz olacaksınız lakin o gün bugün değil sabır! Özel yaşamınızda ise bekar Boğa’lar çevrenizi saran aşk enerjisini görmezden gelmemeli karşınıza çıkan fırsatları fark etmeli ve değerlendirmelisiniz. Evli Boğa’lar sizler ise birlikteliğinizi sorguladığınız eşinize olan güveninizi gözden geçirdiğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı kendi içinizde yaşayarak ruhunuzu hapsetmemeli ağlamak istiyorsanız gözyaşlarınızı özgür bırakmalı sözlerinizi düşüncelerinizi haykırmalısınız…

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde bulunan insanları gözlemlemenizi tavsiye etmekte, İş ve özel yaşamınızda birlikte olduğunuz güvendiğiniz insanları tarafsızca gözlemleyin. Belki farkına varamadığınız olumlu ya da olumsuz yönlerini keşfedeceksiniz. Sizin tanıdığınız insanların farklı yüzlerini göreceksiniz. Bu süreçte yüzleşmeler sizlere biraz sarsıcı gelse de ilerleyen zamanla birlikte olumlu etkilerini deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda maddi çıkar ve menfaatlerin ön plana çıkması ile tartışmalar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana ne kadar yabancılaştığınızı yakınınızdayken ne kadar uzağınızda olduğunu fark edebilir. Ciddi bir şekilde ilişkinizle ilgili düşünmeye başlayabilirsiniz. Bekar İkizler yeni bir beraberliğe adım atmadan önce karşınızda ki insanı tanımaya çalışmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün fevri çıkışlar sergilemekten ani kararla alıp uygulamaktan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Sonuçları oldukça sıkıntılı olabilir. Sakinleşin derin derin nefes alın ve kimsenin kızgın ve öfkeli ruh halinizden faydalanmasına izin vermeyin. Sakinleşmeyi ne yaparsanız yapın başaramadıysanız bulunduğunuz ortamdan kısa süreli de olsa uzaklaşın ve tartışmaların size sadece zarar getireceğini bilerek hareket etmeye çalışın. Bugün iç dünyanıza yönelin kızgınlıklarınızı kalbinizde ki yaraları yaşadıklarınızı yaşayacaklarınızı ve yapmanız gerekenleri sevdiklerinizi düşünün. Meditasyon dua ile ruhunuzu dinlendirin. Aile bireyleri ile ilişkilerinize önem verin ve onların tavsiyelerini mutlaka dikkate alın. Özel yaşamınıza ise beklemediğiniz insanlardan gördüğünüz davranışlar sizleri incitti. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve onlara karşı tavrınızı değiştirerek siz değişin….

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün oldukça pozitif ve enerjik bir ruh hali içinde olacağınızı müjdelemekte. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve pozitif enerjiniz birçok insanın dikkatini çekecek ve size birçok yeni teklif ve fırsatın kapılarını aralayacak. Zamanı ne kadar iyi değerlendirirseniz o denli kazançlı çıkacaksınız. Bugün kendinizi ifade ediş tarzınız olaylar karşısında ki yaklaşımınız çok etkileyicidir. İstek ve taleplerinizi bugün dile getirebilirsiniz. Yeni anlaşmalar için de oldukça uygun bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise evli Aslan’lar çocuklarınızla iletişim kurmakta zorlandığınız konuları bugün ele almalı ve onları anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz. Bekar Aslan’lar gün sizin gününüz olabildiğince ruhunuzu şımartın…

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün duygularınızı kontrol altında tutmanız ve iş hayatınızda karşılaştığınız olaylara karşı soğukkanlılığınızı koruyarak hareket etmenizin getireceği olumlu olaylara işaret etmekte. Sakinliğiniz olgunluğunuz karşısında birçok insanın takdirini kazanarak kariyer hayatınızda yeni bir başlangıcın olumlu etkilerini yaşayacaksınız. Bugün harcamalarınız konusunda da dikkatli olmalı, Mümkünse ödeme ve yatırımlarınızı daha sonraki bir zamana ertelemelisiniz. Böyle bir şansınız yoksa yaptığınız ödemeleri belgelendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Başak’lar yeni bir ilişki için korkularınızı karamsarlıklarınızı yenmeyi başarmalısınız. Geçmişte yaşadığınız olumsuz etkilerin esiri olmayın. Karşınızda ki insana bir şans vermeli onu tanımaya çalışmalısınız. Evli Başak’lar bugün sevginizi ifade edin ve aşkınıza sahip çıkın.

TERAZİ BURCU

Her sözünüz her davranışınız beğeni kazanacak ve iş hayatınızda yaptırım gücünüzle istediklerinizi elde etmenin huzurunu yaşayabileceksiniz. Zam talebiniz varsa bugün şansınızı denemelisiniz. Sahip olduğunuz olumlu enerji iş hayatınızda sizin düşüncelerinizin üzerinde güzel ve maddi olarak kazançlı çıkabileceğiniz gelişmelere sebep olabilir. Özel hayatınızda ise sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz... Bu süreç size yenilikleri getirirken eskimiş olan tüm düşüncelerinizden ve geçmişte kalan insanlardan tamamen uzaklaşmalısınız.

AKREP BURCU

İş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz taktiklerle zorlandığınız konuları olumlu yönde lehinize çevirebilirsiniz. Maddi olarak şanslı bir gün sizler için. Çevrenizdeki insanlar yaşanan olumlu gelişmelerden huzursuz olabilirler. Tam düştüğünüzü düşünürlerken kuvvetli bir şekilde ayağa kalkmanızın hazımsızlığıdır bunlar. Şimdi yaşamış olduğunuz olayların bir değerlendirmesini gözünüzün önünden geçirerek tavırlarınızı buna göre belirleyin. Karşılaştığınız fırsatları uzun süreli olması için çok iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise yalnız kalma ihtiyacınızın çok yüksek olduğu bir gündesiniz.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün özel yaşamınızla ilgili konulara dikkat çekmekte; Siz ya da beraber olduğunuz kişi ilişkinizi sarsacak gerçekliği olmayan bir suçlama ile karşılaşabilir. İnsanların mutsuzluğu ile beslenen kötü niyetli insanların isteklerine ulaşmalarına izin vermemeli ve birbirine olan güveninizin ne kadar güçlü olduğunu herkese göstermelisiniz. İş hayatınızda ise gecikmeler verilen sözlerin yerine getirilmemesi ödemelerin zamanında yapılmaması gibi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz..

OĞLAK BURCU

Bugün; Eş ya da sevgilinizi ilgilendiren konularda duyarlı olmalı ve bildiğini okuyan tarzda davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ise her türlü engellemeye karşı kariyerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler yakın çevrenizde bulunan bazı insanların gerçek yüzlerini de görmenizi sağlayacak. Bu durum sizleri hiç şaşırtıp üzmemeli siz geçmiş dönemlerde de insanların türlü türlü halleriyle karşılaştınız. Bu kez sadece görmekten çok anlamalı iyi bir insanı kötü edemeyeceğiniz gibi kötü birini de iyi edemeyeceğinizi bilmeli ve bu kişilere karşı tavrınızı duvarlarınızı örerek göstermelisiniz. Ak kara olur mu hiç?

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün bencilce davranacak kişilere karşı gardınızı almanız konusunda uyarıyor sizleri. Birçok fırsat iş yerinde yaşanan sen ben tartışması yüzünden geldiği gibi değerlendirilemeden elinizden uçup gidebilir. Aklınızı ve otoritenizi kullanmamanız için hiçbir sebep yok. Özel yaşamınızda ise yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelip günün stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Bu esnada sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınız canlanabilir.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün ticari anlamda risk almaktan uzak durmanız için uyarıyor sizleri, Büyük umutlar beklediğiniz bir işiniz hiçte umduğunuz gibi gerçekleşmeyebilir ve işin içinden çıkmakta bir hayli zorlanarak resmi kurumlarla oldukça ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün sağlığınıza da özen göstermeli ve yorgunluğunuzu ciddiye alarak hareket etmelisiniz. Evli Balık’lar bugün eşinizin i aşırı kıskanç ve her yaptığınızı kontrol eder tarzdaki davranışlarına isyan edebilir ve bir anda ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Mide ve bağırsaklarla ilgili problemler yaşanabilir.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.