8 haziran burç yorumları

8 haziran burç yorumları

8 haziran burç yorumları
Yayınlanma:
Güncelleme:

KOÇ BURCU

Bugün iş hayatınızda olan olumlu gelişmeleri yakın arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduğunuz güzel enerjileri daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise mutlu ve huzurlu bir beraberliğin keyfini çıkarmaya bakın. Sevdiğiniz insanın size olan sevgisini ifade ediş tarzı ile sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün iş ve finansla ilgili konularda güveninizi bir olaya veya kişiye bağlamamanız için uyarıyor sizleri. Kendi bildiğiniz yolun doğruluğunu sorgulayın ve doğrularınıza ters düşecek bir yaklaşım içinde hayalperest olmayın. Kolay olanı herkes başarır siz bugün zor olanı yapmaya çalışın. Özel yaşamınızda yaşananları kimseyle paylaşmama ya da dikkat edin bugün.

İKİZLER BURCU

Bugün duygusal olarak kendinizi teskin etmekte zorlanabilirsiniz. Yaşadıklarınız oldukça güç ve bunaltıcı olmasına rağmen sizler bugün çevrenize ki insanlara özellikle de sevdiğiniz insana karşı toleranslı davranmalısınız. İçinde bulunduğunuz şartlar bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getireceğine işaret etmekte dikkatli davranın.

YENGEÇ BURCU

Bugün duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz. İnsanlar sizin duygusal ve iyi niyetli davranışlarınızdan faydalanmaya kalkabilirler. Yaşınız ve konumunuz ne olursa olsun, maddi konularda duygusal düşünmek; ruh halinizden kaynaklanan ani kararlar vermek veya dikkatsiz davranmak; sizlere sadece maddi manevi kayıplara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise sessiz kalmanız gereken bir gündesiniz.

ASLAN BURCU

Bugün iş hayatınızda aksaklıklar can sıkıcı olsa da günün sonunda sevinen taraf siz olacaksınız. Özel hayatınızı, ilişkinizde sorunlar olmasına rağmen; sürdürmeye kararlı iseniz, karşılıklı anlayış şarttır ve ilişkiniz konusunda hür iradenizi ortaya koymalı hiç kimsenin alacağınız kararı olumsuz yönde etkilemesine izin vermemelisiniz.

BAŞAK BURCU

Maddi konularda pratik davranabileceğiniz sizin için neyin gerekli, neyin gereksiz olduğunu, kendinizi rahat ve güvende hissetmek için ne yapılmasının doğru olduğunu düşünerek; girişimde bulunmanız uygun olacaktır. Gelirinizle alakalı konularda mecburiyetleriniz dışındaki harcamalarınızı kontrol etmeniz, sorumluluklarınızın farkında olmanız faydalıdır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla ortak değerler üzerinde anlaşmak için bir adım atmalısınız.

TERAZİ BURCU

Bugün duyguların çatışması; daha önceden oluşmuş sorunlara sert tepkiler vermenize neden olabilir son derece dikkatli olunması gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. İşinizle ilgili konularda ise sakin davranmalı ve sizi haksızca mağlup etmek için uğraşan kişilere tepkisiz kalmalı ve yaşadıklarınızı haklarınızı koruyabilmek için tartışmalara girmek yerine resmi olarak kayıt altına almalısınız.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün agresif davranışlarınızdan dolayı engeller yaratabileceğinize işaret etmekte. Özel hayatınızda ise, Evli ve uzun süredir ilişkileri devam eden Akrep bazı sorunlarınız varsa bunları yok saymak yerine düzene kavuşturmanız adına sizi uyarır. İş hayatında problemleriniz varsa geleceğinizi kurabilmeniz için baskıda bulunur. Bütün bunları gönüllü bir şekilde kabul edip; düzenlemelerde bulunduğunuzda sizi ödüllendirir.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün duygusal çatışmalara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri daha önceden oluşmuş sorunlarla bugüne kadar gelindiyse; son derece dikkatli olunması gereken zamandır. İşinizle ilgili konularda ise sakin davranmalı ve sizi haksızca mağlup etmek için uğraşan kişilere tepkisiz kalmalı ve yaşadıklarınızı haklarınızı koruyabilmek için tartışmalara girmek yerine resmi olarak kayıt altına almalısınız.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün öfkenin size her konuda zarar verebileceği konusunda uyarıcı. Aklınızı başınızda toplayın ve öfkeyle kırıcı sözler ile sadece insanları kendinizden uzaklaştıracağınızın farkına varın. Aksi halde üzülseniz de geç kalınmış pişmanlıkların kimseye faydası olmayacaktır. Özel yaşamınızda ise bitişler ve başlangıçlar la dolu enerjiler ile karşı karşıyasınız.

KOVA BURCU

Geçmişte kalan sorunları düşünüp kendinize haksızlık ederek düşünmeden yargıya varıp; yanlış kararlar almamaya dikkat edin. Bugün hemen her konuda kendinizi ifade etmekte zorlanacağınıza, kuşkucu tavırlar sergileyip kendinize var olmayan engeller yaratabileceğinize işaret etmekte. Özel hayatınızda ise, Evli ve uzun süredir ilişkileri devam edenler bazı sorunlarınız varsa bunları yok saymak yerine düzene kavuşturmanız adına sizi uyarır.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün fikirlerinizin kabul görmesi ve amaçlarınıza ulaşmanız için elinizden gelen tüm gayreti göstermeniz için destekliyor sizleri. İş arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz dayanışma uzun zamandır yaşanan finansal sorunların ortadan kalkması için olumlu sonuçlar alınmasını sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise durgun haliniz birlikte olduğunuz insanın sizin için kaygılanmasına neden olabilir. Duygularınızı açıkça ifade etmeli ve işle ilgili sıkıntılarınızı onunla paylaşmalısınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.