Aleyna Erzurumlu

Aleyna Erzurumlu

yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Her söylenene inanmayın

A+A-

Cuma gününden itibaren sosyal medyayı kasıp kavuran iddiaların ardı arkası bitmeyen, asıp kesen ailesine yakınlarına küfür eden ve bir taraftan da sevdi şarkılarını keyifle dinlediği sanatçıyı savunan insanlar... İşte son üç gündür sosyal medya ikiye ayrılmış durumda. Son zamanlarda yıldızı parlayan ünlülerin en başında yer alan Kurtuluş Kuş hakkında ilginç iddialar gündeme bomba gibi düştü.

Başarılı Şarkıcı Kurtuluş Kuş 1997 Karaman doğumludur. İlk single şarkısıyla büyük beğeni toplasa da kendilerinin de dediği gibi “kaderin birleştirdiği” arkadaşı Burak Bulut ile birlikte seslendirdiği “Sevmedim deme” single çalışmasıyla müzik dünyasını adeta kasıp kavurarak 120 milyon izlenme yaptı. Peşi peşine gelen başarılar, ardı arkası kesilmeyen konserlere yoğun tempolar derken kısa sürede Türkiye ve dünya çapında tanınan bir isim haline geldiler. Armağan Çağlayan’ın sunduğu gör beni programında konuşan Kurtuluş Kuş vefat eden babası için başarıdan başarıya koşacağını ve onun kıymetli soyadını herkese duyuracağını onun için çabaladığını söylemişti.

Bu kadar hızla gelen ve baş döndüren şöhretin tabii ki de ağır bedelleri olacaktı. Sadece sosyal medyadan duyduğumuz İDDİA olarak gündemimize düştü. İddialara göre Aydın’da konser vermeye giden genç şarkıcının İzmirli bir hayranına otel odasında cinsel istismarda bulunduğu ve ailesinin hareketlerinden şüphelenmesiyle hastane ardından karakola giderek suç duyurusunda bulunmuşlar. Bunca olay üzerine Kurtuluş Kuş iddiaları yalandı, böyle bir olayın yaşanmadığını ve birilerinin üzerine oynadığını söyleyerek sosyal medya hesabından “kedinin uzanamadığı ciğer” paylaşımında bulundu. İlerleyen günlerde bu olayın açığa kavuşmasını temenni ederiz. İnşallah böyle bir olay yaşanmamıştır ve kamuoyu tarafından bu kadar sevilen şarkıcının itibarı böyle konularla zedelenmez.

Yani kısaca şunu demek istiyorum her söylenene inanmak doğru değil. İyi araştırmalı, iyi öğrenmeli. Sonra geri dönülmez hatalar bazı hayatları karartıyor ki gerişi olmuyor. İyi günler dilerim…

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları