Sefer Aşır Eraslan

Sefer Aşır Eraslan

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Kadın ve savaş

A+A-

Kadınlar gününde yaşanan ve yaşanmış perişanlıklardan bahsedecektim. İnsanlığın son acımasızlığından bahsedecektim. Bütün bu olanlar batı kaynaklı hadiselerdir. Silah sanayiinin doymak bilmez vahşi hayvanları silah satabilmek için bir bahane ile çıkardıkları olayların insanlık dramına parmak basmak istiyorum.

Putin nereden çıktı bilmiyorum. Korkunç İvan’ların, Deli Petro’ların çağdaş versiyonu olan bu Putin daha önce de Suriye’de yaptı bunları. Yine bir soğuk kış gününde Bayır-bucak Türkmenlerine aynı muameleyi yapmıştı. Savaş uçaklarından atılan varil bombaları, misket bombalarıyla sadece binaları değil, genç yaşlı çocuk, kadın demeden bu bombalardan nasibini almış perişan olmuşlardı. Annesi babası ve kardeşlerini kaybeden bir çocuk acıkmış ve “sizi öbür dünyada Allah’a şikayet edeceğim” diye ağlıyordu.

Halep’i böyle attığı varil bombalarıyla harabeye çevirdi. Şimdi orada YPG’li teröristler yerleşti. Irak’ta Ebugurayb hapishanesinden yalvararak  “imdad” feveranında bulunmuştu bir Müslüman Sünni kadın. Bu gün de Ukraynalı kadınlar yaşıyor o zulmü. Suriye’nin Hama, Humus gibi güney şehirlerinden kaçanlar toplu halde Türkiye sınırlarına kadar yığıldılar. Olanlar yine kadınlara olmuştu. O zaman da zalimden kaçan Arap ve Kürt kadınlarını bizim içimizdeki alçaklar bu perişan kadınları kaça sattılar malumdur.

Aynı ahlaksızlık Ukraynalı kadınlar için söylenmektedir. O mazlumlar can derdindeyken bizim ahlak fukaraları “bize gelseler de onları istismar edelim” dediklerini öğrendik. Bunu bir profesör söylüyor. “Onlar da bu tarafa gelmiyorlar batıya gidiyorlar” diyordu. Bir Alman da aynı düşüncede olur mu bilemem. Lakin Alman kendi imkanlarıyla onları evlerinde misafir etmezler. Çünkü onlar “alman usulü” yaşarlar.

Eğer bir kalleşlik yoksa ilk defa bir batılı ülke diğerleri tarafından savaşa itildiler. Batılıların doymayan iştahları inşallah onların sonu olur. Putin ile ABD anlaşmışlar, son anda Ayn-el Arap, Mümbiç gibi hakim oldukları bölgeleri, Rus’lara teslim ederek bize karşı bir alçaklık, kalleşlik göstermişlerdi. Putin de askerimizin başına bomba yağdırdı. Bu kalleşlik bu anlaşmalı olay inşallah yeniden yaşanmaz… Böylece Putin’in sonu olur. Bir katil bozuntusu, Hitler-Stalin artığı meydandan çekip gider. Gider de bölge insanı rahat nefes alır.

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.