28 Mayıs burç yorumları

28 Mayıs burç yorumları

28 Mayıs burç yorumları

A+A-

Koç Burcu

Eğer bir girişimciyseniz ve işinizi büyütmek istiyorsanız, şansınız bu aralar çok açık. İhtiyacınız olan maddi kaynaklara ulaşmanın tam zamanı. 

İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Boğa Burcu

Finansal konularda sizin lehinize çok önemli bir gelişme yaşanabilir. Eğer taleplerinizi açık ve net bir şekilde iletirseniz, istediğinizi kolayca elde edebilirsiniz. 

Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Eğer iletişim alanında çalışıyorsanız, mümkün olduğunca görev paylaşımı yapmaya çalışın. Böylelikle aldığınız talepleri, size başvuran müşterileri başarı bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨

Yengeç Burcu

Kendinize biraz vakit ayırmalısınız. Biraz yalnız kalıp kendi iç sesinizi dinlemeye çalışın. Böylelikle kendinizi daha iyi anlayıp, değerlerinizin farkına varabilirsiniz. 

Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Aslan Burcu

Köklü bir kurumda çalışıyorsanız, iş alanınızla ilgili önemli bir değişiklik yaşanabilir. Bu değişiklikle birlikte keşfedilmemiş alanları keşfedebilir, kariyerinizde yeni pencereler açabilirsiniz. 

Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?”

Başak Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür, Boğa burcunda çıkış yapıyor. İş seyahati, tatil gibi planlarınızı sonuca kavuşturabilir, tüm detayları netleştirebilirsiniz. 

Kişisel seyahatler veya iş seyahatleri için yapılan uzun uçuşlar sağlığımızı ister istemez etkiler. Uzun uçuşların sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, kendimize bir çeşit seyahat öncesi rutini geliştirmemiz ve jetlag’ın olumsuz etkilerini azaltmamız lazım. Zaman diliminiz neresi olursa olsun, sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak 5 öneriye göz atın. “Uzun uçuşlara hazırlanmak için 5 sağlıklı yöntem”

Terazi Burcu

Finansal bir konuda yapacağınız başvurunuzu sonuca kavuşturabilirsiniz. Böylelikle maddi durumunuzla ilgili daha özgüvenli adımlar atabilirsiniz. 

Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Akrep Burcu

Eğer hayatınızda biri varsa veya flört ettiğiniz birileri varsa, ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Bu sizi duygusal açıdan daha kırılgan hale getirse de mutluluğunuz için bu riski alabilirsiniz. 

Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular”

Yay Burcu

Bir süredir ekibinize yeni birilerini katmak için bir arayışta olabilirsiniz. Sonunda aradığınız kişiyi bulabilirsiniz ve bu durum size çok önemli bir kazanım getirebilir. 

Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Oğlak Burcu

Yaratıcı gücünüzü sergilemek için harekete geçmeniz lazım. Eğer satış veya pazarlama alanında çalışıyorsanız, güçlü bir sunum yaparak karşınızdaki müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.  

İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu”

Kova Burcu

İletişimin gezegeni olan Merkür, Boğa burcundan çıkıyor. Kişisel hayatınızdaki istikrar sayesinde kanatlarınızı açabilir ve yaratıcı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. 

Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Balık Burcu

Hayatınızı daha konforlu hale getirmek için bir şeyler yapmanız gerekebilir. Gayrimenkullerinizle ilgili bir teklif, bir arkadaşınızın önerisi veya bir taşınma fikri sizi buna düşünmeye yönlendirebilir. 

Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri”


 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.