29 Mayıs Burç Yorumları

29 Mayıs Burç Yorumları

29 Mayıs Burç Yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son birkaç ay boyunca evlilik ya da ilişki konusundaki tutumunuzu büyük ölçüde etkilemiş bazı garip insanlarla tanışmış olabilirsiniz. Hayatınızı daha özgür yaşamanız için sizi zorluyorlar. Bu durum, onlarla aynı fikirde olmanız için bir sebep değil. Özgürlük ya da özgürlük eksikliği tamamen görecelidir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son aylar epey zorlu geçti ve artık zorlukların üstesinden gelmek için kendinizi çok iyi hissetmeyi beklememelisiniz. Günlük yaşamınızda bir şeyi değiştirmek için can atıyorsanız, hemen harekete geçmelisiniz. Sıra, somut değişiklikler yapmaya geldi. Hayatınızla ilgili ciddi kararlar vermekten korkmayın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugünlerde derin ama algılanması zor bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bu değişikliğin sizi nasıl etkilediğini anlamak için sınırlı zamanınız var. Rahatlamak için güçlü bir desteğe ihtiyacınız olacak. Belki de kendinizi dahil olduğunuz bir gruptan ayırmanız gerekebilir. Değişim havada!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün çok büyük değişiklikler beklememelisiniz. Ancak, üç veya dört yıl önce başladığınız süreç biraz hızlanacak. Kimliğinizden emin olmanızı sağlayacak fikirlere sahip olacaksınız. Aileniz, arkadaşlarınız ve eğitiminiz artık manevi temelleriniz için yeterli olmayabilir. Bundan korkmayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için son derece olumlu olacak. Büyük bir değişimin en ince ipuçlarını hissetmeye başlayacaksınız. Bu aşama yedi ay kadar sürebilir. İlerledikçe, daha fazla ifade özgürlüğü bulacaksınız. Önümüzdeki birkaç ay içinde kardeşlerle bazı sürtüşmeler ortaya çıkabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yedi ay sürecek büyük bir değişimin içine giriyorsunuz. Bu değişim, hem kariyeriniz hem de aşk hayatınız açısından kendinizi bulmanızı sağlayacak. Hareketinizin veya gelişiminizin bir şekilde etkilendiğini hissediyorsanız, önümüzdeki aylarda bu engellemelerden kurtulmayı bekleyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün beklediğiniz bir olay gerçekleşmeyecek olsa da, önümüzdeki yedi ay boyunca büyük bir özgürlük vaadi var. Mesleğinizde ve aşk hayatınızda köklü bir değişim meydana gelecek. Aylar geçtikçe, daha vizyoner, daha yaratıcı ve belki de daha isyankar olabilirsiniz. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, gerçekleşen büyük değişimi anlamak için, olaylara büyük bir perspektiften bakmalısınız. Yavaş hareket eden bir kurtuluş hız kazanıyor. Önümüzdeki yedi ayda, geçmişinizin baskılarınızdan kurtulacaksınız. Bazı aile ilişkilerinin kötü gitmesinden endişelenmeyin. Sorunlar geçicidir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, değişim rüzgarları bugünden itibaren hayatınıza yayılıyor. Dünyaya karşı yeni bir duygu ve açık bir tavrınız var. Yeni bir hayata doğru somut bir şekilde ilerliyorsunuz. Bu ilerlemeyi yavaşlatacak bazı dış olaylar ortaya çıkabilir. Her şeye rağmen bazı hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, hayatınızın dönüm noktasındasınız. Bu tabir bazılarına komik gelse de, sizin için kesinlikle bir anlamı var. Bu dönüm noktası, hayatınızı değiştiren önemli bir olay olabilir. Önümüzdeki aylarda, yaşadığınız tüm sıkıntılardan kurtulacak yepyeni bir döneme gireceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uzun bir yolculuktan, derin düşüncelerle dönebilirsiniz. Ancak, günlük hayatınıza döndüğünüzde bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Eski hayatınız artık size çok fazla sınırlayıcı geliyor. O halde beklemeyin, onu değiştirmenin yollarını arayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, romantik ilişkilerinizle boğulmuş hissediyorsanız, biraz özgürlüğe yoğunlaşabilirsiniz. Havada, hayatın olumlu yönde değiştiğini hissettiren bir şeyler var. Bu, en çılgın fikirlerinizi bile gerçeğe dönüştürecek adımları ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Bugünden itibaren, fikirlerinizin somut hale gelmesi için çaba göstereceksiniz.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.