Bahattin Demiray

Bahattin Demiray

yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Ne Mutlu Türküm Diyene

A+A-

Türk Milleti'nin  erdemli dostluk büyük sevdalıları.

Siz atalarımız Kanuni Sultan Selim, Fatih Sultan Mehmet, Yavuz sultan Selim bu toprakların kurtulması için, bizim rahat bir yaşam sürmemiz için canlarınızı feda ettiniz. Ecdadımız, sizler olmasaydınız ve ülkemizi düşman işgalinden kurtarmasaydınız bizler şu anda yaşamıyor olacaktık ya da başka bir ülkenin boyunduruğu ve himayesi altında esir olarak yaşayacaktık. Bir tarihçede Osmanlı’yı dış Hainlerin saldırısı Osmanlı’yı çökermek isteyenler gayelerine Sahip olamadan Aziz ATATÜRK Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları tekrar 30 Ağustos Meydan Savaşı ile de tekrar hain düşmanları ülkemizden kovarak denize döktüler, bağımsızlığımızı, özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı siz yüce ecdadımıza borçluyuz.

Atalarınız soyumuz olan büyük Osmanlı Devleti! Hoşgörülü yönetiminizle ve güçlü olmanızla 600 yıl ayakta kaldınız ve nice tarihi eserler yaptınız ve bu tarihi eserler günümüze kadar ulaşabildi. Geçmişimizi yani sizleri asla unutamayız ve yok sayamayız. Sizler bizim güçlü milletin güçlü ecdadısınız. Bu millet için yaptığınız fedakarlıklar hiçbir zaman unutulmayacak ve sizler bizim kalbimizde ebediyete kadar kalacaksınız. İçinde her türlü milleti barındıran ve müthiş bir hoşgörülü yönetime sahip olan Osmanlı Devleti  yedi cihana hükmetmiş, mazlumun ahını yerde bırakmamış ve düşmanın hakkından gelerek  mazlum insanların yanında olmuştur. Nerde bir fakir, yardıma muhtaç varsa Osmanlı Devleti oraya yardım etmiş ve güçlülüğünü merhameti ve barışçılığı ile göstermiştir.

Aziz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ülkemiz şu anda terör ile mücadele etmekte ve sizin kan döktüğünüz bu kutsal toprakları karıştırmak istemektedirler. Çeşitli  şehirlerimize bombalı saldırılar düzenlenmekte yangınlar çıkarmaktadırlar ve binlerce masum insan hayatını kaybetmektedir. Sizin çok zorluklarda kazandığınız bu toprakların bir karışını bile teslim etmeyeceğiz düşmana sevgili ecdadımız. Siz sevgili ecdadımız, size çok şey borçluyuz, mezarınızda rahat uyuyun bu vatanı biz asil Türk gençleri son nefesimize kadar koruyacağız ve vatanımıza sahip çıkarak dünyaya örnek bir millet olacağız.

Allahım Türk ve İslam dünyasını korun, Ne Mutlu Türk’üm Diyene…

Selam ve saygılarımla…

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.