İhsan Akça

İhsan Akça

yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Ne olursanız olun birlik olalım

A+A-

Ey benim milletimi meydana getiren T.C. Vatandaşı 82 milyon Türk milleti, kendi düşüncemiz, kendi inancımız, kendi siyasi düşüncemiz ne olursa olsun içteki ve dışındaki Türkiye Cumhuriyetine düşman olanlara karşı birlik olalım, bunun örneğini 15 Temmuzdaki hain isyana karşı gösterdik, buna her zaman ihtiyacımız var biz içerde birbirimizi yıpratırken, bundan millet düşmanları hemen faydalanıyor bunu bir misalle örnekleyelim.

Güney Kıbrıs Rumlarının kendilerini Kıbrıs’ın sahibi olarak görüp Akdeniz’in nimetlerini Fransız, Amerikan, İtalyan enerji şirketlerini çağırarak onlarla işbirliği yapıp Türkiye’yi Kuzey Kıbrıs Türklerini saf dışı yapmayı amaçlamıştır bu durumda Türkiye bende varım diyerek Akdeniz’e açılınca arkalarına uçak gemilerini alanlar Rum kesimine geliyorlar işte görüldüğü gibi Akdeniz’de menfaati olanlar bir araya gelirken bizlerin içimizdeki kısır çekişmelere girmemize gerek var mı Akdeniz’de Türkiye’nin de bende varım deyince neler olduğunu görüyoruz, biz kendi denizimizde petrol ve doğalgaz arayamayacak mıyız? Amerika ve Avrupa’nın sömürücüleri Güney Kıbrıs’ın küstahlığıyla Akdeniz’i parselliyorlar da biz elimiz kolumuz bağlımı duralım, işte buna karşı birlik olmalıyız bizim Kıbrıs’ta Akdeniz’de, Kuzey Irakta, Kuzey Suriye’de bulunmamız.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin korunması için şart olan durumdur, hiç unutmayalım seneler önce Diyarbakır’ı başkent yapıp doğu ve güney doğuya bölüm Kürt Devleti kurmak isteyenleri nasıl unuttuk onu başaramayınca kuzey ıraktan başlayıp Kuzey Suriye’deki sınırımızda teröristleri kullanarak Kürt devleti kurmaya çalışmadılar mı? Bütün bunları yok etmek için Mehmetçik sınır dışına çıkmak zorunda kaldı. Mehmetçiğin bu başarısıyla gurur duyduk, gelen acı haberlerde içimiz yanıyor, vatan savunması için şehitlerimize rahmet diliyoruz.

Milletimizi son günlerde yine meşgul eden FETÖ meseleleri, bu FETÖ meselesi en az kırk senelik bir meseledir kırk senedir kandırıldık bugünlere geldik en son 15 Temmuz kanlı olayıyla kendi evladımız dediklerimiz kendi silahımızla kendimizi vurdu, dünyada bir benzeri bulunmayan silahlı saldırıyla rejim değiştirmeye çalışıldı, bunları kim tezgahladı bunu bilmeyen kalmadı Amerikan ve İsrail ajanları kendi istedikleri bir kadroyu yönetime getirmeye çalıştılar bunda muvaffak olamayınca ekonomik ambargoya başvurdular bunda da salladılar ama yıkamadılar, işte bütün bunların karşısında suçlu arayarak Amerikan ve İsrail ajanlarını şımartmayalım, geçmişteki hataları arayacağımıza geleceğimize bakalım el ele verelim, birlik olalım, yurdumuza, huzurumuza göz dikenlere fırsat vermeyelim. İnşallah Amerika, İsrail’in, uşakları pişman olurlar, aldatılmışlık derler devletine sahip çıkarlar o zaman huzur bulurlar ya değilse bu devlet her türlü kötülükle başa çıkacak güçtedir.

Allah sahte inananlardan yurdumuzu korusun, ezanlarımız susmasın bayrağımız inmesin Allah Mehmetçiğimize güç versin.

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.