Enver Baltaş

Enver Baltaş

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Neden Türkiye? Neden Türkler?

A+A-

Dünyada olup bitene baktığımızda (Irak, Yemen, Suriye, Libya, Mısır, Azerbaycan, Kırım, Türk Cumhuriyetleri, Afrika ülkeleri.) Tüm bu ülkelerde sömürü düzeni hakim ve halkları sersefil. Bu insanların emeği ve canları üzerinden sefa süren sömürgeci vampir ülkeler bu gidişata dur diyecek tek ırkın Türk ırkı olduğunu ve o ırkı da uyandıracak tek ülkenin Türkiye olduğunu biliyorlar ve tüm oyunlarını içeriden dışarıdan ülkemiz üzerinde kurup uyanışı durdurmaya çalıştıkları aşıkârdır.

O yüzdendir ki, ahlaksız siyasetçinin biri onlar doğruyu da yapsa biz ona doğru demeyiz ve desteklemeyiz diyecek kadar pervasızlaşabiliyor. İçimize sahte hocalar, evliyalar ve hatta sahte milliyetçiler sokarak dini milliyetçiliği itibarsızlaştırıp insanları bu değerlerden uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Taban tabana zıt kesimleri tek noktada birleştiriyor adına da demokrasi diyorlar. Oysa tek hedef var Türk Milletinin birliğini dirliğini bozarak kutuplara ayırıp, dünya hamiliğini yapacak bir millete engel olmaktan başka amaçları yok. Bu hedeflerine ulaşmak için dindarda, milliyetçi de, Atatürkçü de, ulusalcıda yani anlayacağınız her kılığa girerler.

Aklıselim düşünüp kendisine sunulanları araştıran ve doğruyu görüp duruşunu ona göre belirleyen vatanseverlere selam olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları