Gönüllüler Ödülleri sahiplerini buldu

Gönüllüler Ödülleri sahiplerini buldu

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde geleneksel olarak her sene ASTOP tarafından düzenlenen “Dünya Sivil Toplum Kuruluşları Ödül Töreni” Başkentte gerçekleşti.

A+A-

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde geleneksel olarak her sene ASTOP tarafından düzenlenen “Dünya Sivil Toplum Kuruluşları Ödül Töreni” Başkentte gerçekleşti.

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde geleneksel hale gelen ASTOP  “Dünya Sivil Toplum Kuruluşları Ödül Töreni” Başkentte yoğun katılımla gerçekleşti. Ankara Ticaret Odası’nda ASTOP Kurucu ve Başkanı Veli Sarıtoprak ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve üyeleri katıldı.

Farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum gönüllülerine ödülleri takdim edildi. Ödül töreni öncesi bir konuşma yaparak Dünya Gönüllüler Günü’nün çok anlamlı ve özel bir gün olduğunu söyleyen Barış Aydın, tüm sivil toplum gönüllülerine ve bu töreni geleneksel hale getiren ASTOP Başkan ve üyelerine teşekkür etti.

İŞTE ÖDÜL ALANLAR

Konuşmaların ardından Vefa Ödülleri ASTOP üyesi Sivil toplum kuruluşları tarafından sahiplerine verildi. TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, TÜSİAV Dönem Sözcüsü Mustafa Zengin, TÜSİAV Koordinatör Üyesi Altan Palabıyık, TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım, ASİAD Başkanı Eda Ersoy, BESİYAD Başkanı Ahmet Münir Yaşar, GÜ Mezunlar Derneği Başkanı Oya Hacıalioğlu, GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu, GÜÇ-VAK Başkanı Gülgen Dural, KAİSDER Başkanı Göknur Atalay, KGPD Başkanı Rüveyde Akbay, ORSİAD Başkanı Nedret Yener, OSİAD Başkanı Ahmet Kurt, SEİS Başkanı Metin Demir, TÜKAL Başkanı Betül Turan, TÜKD Başkanı Meral Güler,  YATSİAD Başkanı Yıldıray Yoldar tarafından ödüller sahiplerine verildi. SERÇEV Başkanı Süheyla Gürkan, TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, ASO 1. OSB Başkanı Mehmet Niyazi Akdaş, Banu Küçükel de ödül alan isimler arasında yer aldı.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.