Kırşehirliler Vakfı’ndan İstanbul’da ki kuruculara ziyaret

Kırşehirliler Vakfı’ndan İstanbul’da ki kuruculara ziyaret

Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili ve Genel Sekreteri aynı zamanda Anadolu Gazetesi kurucu sahibi Ali Çetin, gerçekleştirdiği İstanbul seyahatinde hemşehrileri ile bir araya gelerek hem hasret giderdiler hem de yapılacak etkinlikler hakkında istişarelerde

A+A-

Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili ve Genel Sekreteri aynı zamanda Anadolu Gazetesi kurucu sahibi Ali Çetin, gerçekleştirdiği İstanbul seyahatinde hemşehrileri ile bir araya gelerek hem hasret giderdiler hem de yapılacak etkinlikler hakkında istişarelerde bulundu.

Kırşehirliler Vakfı Genel Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Ali Çetin gerçekleştirmiş olduğu İstanbul Gezisi’nde Kurucular Kurulu üyelerini ziyaret etti. Çetin, Kurucular Kurulu üyelerinden Avukat Eyüp Arıcan'ı ofisinde ziyaret etti. Genel Sekreter Ali Çetin'i Faruk Buğra Arıcan ile birlikte ağırlayan Eyüp Arıcan Kırşehirliler Vakfı’nın etkinlikleri ve hayata geçirilecek projeler ile ilgili istişare yaptı.

kurucular.jpg

ÜST DÜZEY KATILIM

Düzenlenen kahvaltılı toplantıya Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Başkanı aynı zamanda İstanbul Mucur Derneği Onursal Başkanı Refik Yücesan, İş adamı Ufuk Yücesan, Şeref Tamtürk, Dr. Bektaş Yıldırım, Koç Grubu Emekli Müdürü Aydın Çağlayan, Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili, Genel Sekreteri ve Anadolu Gazetesi kurucu sahibi Ali Çetin, Kırşehirliler Vakfı Kurucular Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Çağlayan, TRT eski spikeri ve Bengü Türk, program yapımcısı Abdurrahman Keskin, “Bir Bozlak Hikayesi” sunucusu Serhat Ulaşkan, Orman Mühendisi Atilla Yıldırım, Av. Gökçe Yıldırım, Kağıthane Halk Eğitim müdürü Hüseyin Çömlek, Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı ve sanatçı Ünal Kaya, sanatçı Yeşim Köksal, Serkan Çağlayan, Recep Altuntaş, tüm yönetim ve denetim kurulu üyeleri ve Mucurlu hemşeriler katıldı. Kırşehirli sanatçılardan Ünal Kaya ve Yeşim Köksal’ın canlı canı söyledikleri Kırşehir türküleri davetlilere keyifli anlar yaşattı.

asa-001.jpg

HEMŞEHRİLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Kırşehirliler Vakfı Genel Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirliler Vakfı Kurucular Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda İstanbul Mucurlular Derneği Kurucusu Ayşe Çağlayan ile İstanbul Mucurlular Derneği’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıda hemşerileri ile bir araya gelerek Kırşehirliler Vakfı’nı temsil etti. Burada Kırşehirliler Vakfı Kurucular Kurulu üyesi ve vakıf yönetim kurulu üyesi Ayşe Çağlayan ile vakıf çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunan Ali Çetin ardından İstanbul Kırşehir Mucur Derneği’nin Beşiktaş Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Güven Dağıstan’ın desteği ile Beşiktaş Belediyesi Sanatçılar Parkında düzenlenen kahvaltıya katıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.