Turan: AK Parti Türkiye’de istikrarın ve istikbalin adıdır

Turan: AK Parti Türkiye’de istikrarın ve istikbalin adıdır

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

A+A-

Kendisinin 22. Dönemde de Parlamentoda Kırşehir Milletvekili olarak yer aldığı hatırlatan AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı Hacı Turan, “24 Haziran akşamı seçildiği takdirde AK Partili bir milletvekili olarak inşallah tüm Ankara’ya ve tüm Türkiye’ye hizmet etmeye çalışacağız” dedi.

Türkiye, 24 Haziran Pazar günü 13. Cumhurbaşkanını ve 27’nci Dönem Milletvekillerini seçmek için sandık başına giderken milletvekili adayları da seçim çalışmalarının son gününde ziyaretlerine devam etti. AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

haci-turan-12.jpg

ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarını hızlandırdı. Ayaş, Beypazarı, Etimesgut, Nallıhan, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinden oluşan Ankara 3. Bölge seçim çevresini tabiri caizse adım adım dolaştıklarını anlatan AK Parti adayı Hacı Turan; “Bildiğiniz gibi 21 Mayıs tarihinde aday listelerinin açıklanmasının ardından seçim bölgelerimiz netleşti. Bu tarihten itibaren; Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde AK Parti olarak; tüm milletvekili adaylarımız, teşkilat mensuplarımız, belediye başkanlarımız hatta eski milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız da dâhil olmak üzere geniş bir ekiple çalışmalarımıza başladık. Sincan Belediye Başkanımız Murat Ercan ve eski Kırşehir Belediye Başkanımız Halim Çakır zaten çoğunlukla bizimle olarak desteklerini sürdürüyorlar. Seçim Koordinasyon Merkezimiz (SKM) oldukça profesyonel çalışıyor ve planlı çalışmalarıyla biz adayların işini oldukça kolaylaştırıyor. Gönül rahatlığıyla ifade edebilirim ki; seçim çalışmalarımızda AK Parti olarak vatandaşlarımızdan büyük teveccüh görüyoruz. Halkımız AK Parti’nin 2002’den itibaren ülkemizi nereden nereye taşıdığını gayet iyi biliyor.

haci-turan-11.jpg

GENÇ SEÇMENLERİ BİLGİLENDİRİYORUZ

Tabii bu noktada, genç seçmenlerimize kıyas yapmaları açısından geçmişten örnekler veriyoruz; ülkemiz AK Parti iktidarı öncesi Türkiye temel haklar ve hürriyet açısından, ulaşım, eğitim, sağlık konularında neredeydi ve dâhili ve harici tüm engellemelere rağmen bugün nereye geldi, bunları unutmamak gerektiğini vurguluyoruz. Hep tekrar ettiğimiz bir ifade var; AK Parti Türkiye’de istikrarın ve istikbalin adıdır. Dolayısıyla AK Parti olarak bizler sadece geçmiş başarılarımızla yetinmeyip, ülkemizi istikbalde de nerelere taşımamız gerektiğini gayet iyi biliyoruz. Halkoylamasıyla kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet modelinin ülkemize neler kazandıracağını, bu sistemin Türkiye’yi sadece bölgesel değil, evrensel olarak da lider ülke konumuna getirmek için ne kadar önemli olduğunu vatandaşlarımıza bazen çalıştıkları yerlerde, bazen de sokak sokak hatta ev ev dolaşarak detaylıca anlatıyoruz” dedi.

ANKARA'YA VE TÜRKİYE'YE HİZMET ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ

Kendisinin 22. Dönemde de Parlamentoda Kırşehir Milletvekili olarak yer aldığı anlatan AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı Turan, “Daha önce TBMM’de Kırşehir Milletvekili olarak görev yaptık, daha sonra AK Parti Genel Merkezi’nde de teşkilatlarımıza yönelik çalışmaların içinde yer aldık. Bu açıdan tabii kendimizi siyasette tecrübeli sayabiliriz, öncesinde de eğitimcilik geçmişimiz var. Seçildiğimiz takdirde AK Partili bir Milletvekili olarak inşallah tüm Ankara’ya ve tüm Türkiye’ye hizmet etmeye çalışacağız” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.