Turan: Mecliste kapım sonuna kadar açık

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan “Bizim gayemiz önce hakka sonra size laik olabilmek. İnşallah 24 Haziran’da seçildikten sonra sizleri ziyaret edeceğiz programlarınıza geleceğiz. Özellikle meclisteki kapım sonuna kadar açık."dedi.

Turan: Mecliste kapım sonuna kadar açık
Yayınlanma:
Güncelleme:

Kırşehir Kaman’a bağlı Demirli Köyü geleneksel hale getirdiği iftar programını bu yılda yoğun katılımla gerçekleştirdi. Birlik ve beraberliğin simgesi olan iftar programında, Kırşehir’e yapılacak olan birçok yatırım ve projenin yanı sıra 24 Haziran seçimleri de masaya yatırıldı. Demirli Köyü Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve 27. Dönem Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan, Yenimahalle Kırşehirliler Dernek Başkanı Halil Kolukırık, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Kırşehir Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları ve çok sayıda Kırşehirli katıldı.

demirli-koyu-haci-turan.jpg

KIRŞEHİR’DE SİYASET YAPIP ANKARA’DAN ADAY GÖSTERİLMEK BANA NASİP OLDU

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan “ Allah nasip etti bu dönem 3.Bölgeden 5. Sıra milletvekili adayıyız. Tabi 1 Kasım 7 Haziran seçimlerine baktığımız zaman biz bu bölgeden 7 çıkarıyoruz ve biz sekiz dokuz için çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Tabi vekillik zor bir görev. Manevi sorumluluğu var sizden hizmet bekleyen hemşerileriniz var. Önemli olan bu hizmeti en güzel şekilde yerine getirmek. Bu konuda özellikle Yenimahalle’de, Demetevler’de, Etimesgut’ta Kırşehirli hemşerilerimizin oranı oldukça fazla. Tabi yıllardır Ankara’da söylenen şudur; 300-350 bin civarında Kırşehirli var. Neden Ankara’da bir Kırşehirli siyasetçimiz yok. Zannedersem ilk defa Kırşehir’de siyaset yapıp ta Ankara’dan milletvekili adayı olmak bana nasip oldu. Elhamdülillah biz seçilecek yerdeyiz. Ankara’da ve İç Anadolu insanının bize karşı teveccühlerini yakından gördüm ve bende sizlerin sonuna kadar yanınızdayım” dedi.

MECLİSTE KAPIM SONUNA KADAR AÇIK

Turan sözlerine 24 Haziran seçimlerinde hemşerilerinden aldığı yoğun desteği belirterek “Bizim sizlerden istediğimiz şudur Kırşehirliler olarak Ankara’da bizi temsil edecek olan bir siyasetçimiz yok. Bu bize nasip oldu. Siyasi partisi ne olursa olsun Kırşehirli hemşerilerimizin bizde desteği çok fazla. Hemşerilerimizden bize olan destek güven bizi şımartmıyor aksine daha çok teveccüh sahibi yapıyor. Bu bizim üzerimizdeki sorumluluğun ve hükümlülüğün ne kadar önemli ve ağır olduğunu gösteriyor. Bizim gayemiz önce hakka sonra size laik olabilmek. İnşallah 24 Haziran’da seçildikten sonra sizleri ziyaret edeceğiz programlarınıza geleceğiz. Özellikle meclisteki kapım sonuna kadar açık. Ayrıca Kırşehir’e hizmetlerimizi unutmayacağız Kırşehir için elimizden geleni yapacağız” dedi.

demirli-koyu-huseyin-ata.jpg

VEKİLİMİZİ ANKARA’DA SONUNA KADAR DESTEKLEYECEĞİZ

Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri aynı zamanda da Demirli Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Ata iftar programında yaptığı konuşmada “ Biz Demirli Köyü olarak gerek Ankara’da, gerek Kırşehir’de yaptığımız projelerle birlik ve beraberliğin simgesi oluyoruz. Bu düzenlediğimiz iftar programımızda ki onur konuğumuz eski Kırşehir Milletvekili ve yeni seçilecek AK Parti Ankara 3. Bölge 5. Sıradan aday hemşerimiz Hacı Turan. Hacı Turan’ın 24 Haziran’da bizim bölgemizde Tüm Ankara’nın tüm Kırşehir’in milletvekili olacağına inanıyoruz. Bizde Kırşehirliler olarak hemşerimizi Ankara’da sonuna kadar destekleyeceğiz” dedi.

demirli-koyu-resimalti-1.jpg

demirli-koyu-resimalti.jpg

Turan: Ankara’da 20’inin üzerinde vekil çıkarırız

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Hacı Turan Demirli Köyü’nün düzenlediği iftar programı sonrası hemşerileriyle sohbet etti. Sohbette yaptığı seçim çalışmalarından 24 Haziran’ın sonrası hakkında bilgiler verdi. Turan “ 3. Bölgede olan tüm köy, dernek, sivil toplum örgütleri, ilçe başkanları ve esnaflarımızı gezdim. Gerçekten kamuoyunda benim beklediğim üzerinde ciddi bir talep var.

Genelde ziyaretlerinde sohbet ederim otururum parkta, büfede, taksi duraklarında ama özellikle gençlerde AK Parti’ye karşı özel bir ilgi var. Lise çağlarında çocuklar bizi gördüklerinde hemen koşarak yanımıza geliyorlar vekilim bir resim çekinelim mi diye sohbet ediyorlar. Güzel bir seçim havası var. Bir takım taleplerde var. Bu talepleri de yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Ben şuanda Teşkilat Başkan Yardımcısıyım 2002’den beri hep teşkilatın içerisindeyim görev aldım bir dönem milletvekili yaptığım için dersime çok hazırlıklıyım. Taleplerin nerden geleceğini sorunların ne olduğunu nasıl çözümleneceğini çok iyi biliyorum. İnşallah seçildiğimizde 3. Bölge milletvekili adaylarımızla birlikte sorunlara çözüm bulacağız. Devam eden projelerimizi hızlı bir şekilde sürdüreceğiz. Ayrıca bizde özel bir sistem var.

Büyükşehir ile ilgili bir talep geldiği zaman talepleri o sisteme yüklüyoruz oradan direk büyükşehir müdahalesini ediyor çözüm yolu buluyor. Ankara’da biliyorsunuz çok ciddi manada hemşeri dernekleri var. Onlardan çok yoğun talep görüyoruz. Onların bire bir ziyaretlerine gidiyoruz. Hemşeri derneklerinin ilgisi gerçekten beklediğimizin üzerine. Ankara’da 20’in üzerine milletvekili çıkarırız. 2011 seçimlerinde, 7 Haziran ve 1 Kasım tarihlerinde yapılan anketlere baktığımız zaman üç bölgeden 20 ve üzeri milletvekili çıkacağını düşünüyorum. Sokağın caddenin bakışı çok önemli. Özellikle Cumhurbaşkanımıza karşı reisi seçeceğiz diye çok fazla tepki alıyoruz.

demirli-koyu.jpg

Kaynak:İHA

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.