Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tekirdağ mitingi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tekirdağ mitinginde halka sesleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tekirdağ mitingi
Yayınlanma:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tekirdağ mitinginde halka sesleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Tekirdağ'ı 14 Mayıs akşamı daha çok seveceğiz. Hafta sonuna kadar çok çalışacağız. Sizler en kalbi duygularımla selamlıyorum. Tekirdağ'ın tüm ilçelerindeki mahallelerindeki kardeşlerimi hasretle selamlıyorum.

Tekirdağ hep bizim yüzümüzü güldürdü, Rabbim de Tekirdağ'ın yüzünü güldürsün. Maşallah nedir bu ihtişam. Bugün Tekirdağ bir başka. Aldığım rakam 75 bin. Bu ne demek, pazar gününe gümbür gümbür. Kırklareli'nde 20 bin Edirne'de 25 bin, şimdi geldik burada patladı. Tekirdağ bu seçimlerde sandıkları patlatın da Bay Bay Kemal nereye gideceğini bir öğrensin.

Tekirdağ'a daha erken gelip yüzlerce hizmetin toplu açılışını yapmayı planlıyorduk. Nasip bugüneymiş. İnşallah 14 Mayıs'tan sonra ilk fırsatta gelip açılışları yapacak hem de destekleriniz için teşekkürlerimizi sunacağız. Dün İstanbul nasıldı. İstanbul kükrerse dünya titrer. Batı alışacak, dergilerle Erdoğan'a saldırmak işi çözmez. İşte burası çözer. Tekirdağ'dan tarihi netice bekliyoruz. Pazar günü mutlaka sandık başına gidiyor muyuz? Pazar günü Türkiye Yüzyılı müjdesini dünyaya duyuruyor muyuz? Bunun için çok çalışmamız lazım.

"ÜLKENİN VE MİLLETİN KADERİ ÜZERİNE KUMAR OYNUYORLAR"

Kendimizin oyunu kullanması yeterli değil, akraba eşimizden dostumuzdan en az 1 kişiyi daha ikna edip destek almanız şart. Sadece şu meydandaki sizler bunu yaptığınızda Tekirdağ'da eşi benzerine rastlanmadık neticeye ulaşırız. Hayatta her hatanın bir bedeli vardır. Sandıktaki hatanın bedelini kendimizle çocuklarında ödeyeceğini unutmamalıyız. Karşımızdaki kumar masasının halini görüyorsunuz. Cumhuriyetle hesaplaşmak isteyenlerle beraberler. Güvenliğimiz terör örgütlerinin insafına bırakılıyor. Eserleri yıkma, milli değerlerimizi yabancılara peşkeş çekme sözü veriliyor. Kaç tane iseler bir araya gelmiş ülkenin ve milletin kaderi üzerine kumar oynuyorlar.

"KANDİL'DEKİNİN İMANI VAR MI? BUNLARIN EZANI VAR MI?"

Bay Bay Kemal bu teröristlerle beraber yürüyor. İşte bunlara 14 Mayıs'ta gereken dersi vermemiz lazım. 15 Temmuz gecesi bunlar beni ve ailemi öldürmeye geldiler. Gece saat 11'de Kılıçdaroğlu havalimanına iniyor oradan Bakırköy belediye başkanının evine gidiyor. Biz ondan bir buçuk saat sonra geliyoruz. Ondan sonra havaalanına gidiyoruz.

Bu da kahvesini Bakırköy belediye başkanının evinden yudumlayarak bizim ölüm saatimizi bekliyor. Bay Bay Kemal Allah'ın hükmü gerçekleşmeden hiçbir şeye adım atamazsın. Hüküm nedir? Bütün tuzakların üstünde en büyük tuzak, Allah'ın tuzağıdır. O saat gelmeden, bir an ne ileri ne bir an geri... Ama bunu bilmiyor, cahil.

Haberim olsaydı ben de beklerdim diyor. On binlerce insan bekliyor da bütün onları gördün, tankların arasından sıyrılarak Bakırköy belediye başkanının evine gittin. Bunlar böyle hain.

İşte onun için 14 Mayıs tüm Türkiye'de dönüm noktası. Kandil'i gördünüz, onların temsilcilerini gördünüz. Kandil'dekinin imanı var mı? Bunların ezanı var mı? Bunlar Diyarbakır annelerinin çocuklarını dağa kaçıranlar değil mi? O annelerin gözyaşları Bay Bay Kemal ne olacak?

İşte bu Selo... Şimdi Diyarbakır'da yatıyor. O 51 bin Kürt vatandaşımın kanına girdi. Bütün bunların hesabı, 14 Mayıs'ta sorulmalı mı? Onun için hafta sonuna kadar çok çalışacağız.

Ey CHP gönül vermiş kardeşlerim! Sizlerin yıllarca destek vererek yaşattığınız partinizin emperyalistlerin koç başı haline getirilmesine göz mü yumacaksınız? Ey İYİ Parti'ye gönül vermiş kardeşlerim, sizin milliyetçi söylemlerle çatısı altına çağıranların PKK'sından FETÖ'suna tüm terör örgütlerinin ülkemiz üzerindeki hain emellerinin perdesi haline getirilmesine rıza mı göstereceksiniz?

HDP'ye oy veren vatandaşlarım, Bu partinin yöneticilerinin Kürt kardeşlerimizin iradesini, küresel sapkınlık ve ihanet pazarında açık artırmaya çıkarmasına razı mı olacaksınız? Koalisyon masasındaki diğer partileri artık saymıyorum bile.

Kaynak:Bülten

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.