MİHDER’in 24. Kuruluş yıldönümü’ne mütevazı kutlama

MİHDER’in 24. Kuruluş yıldönümü’ne mütevazı kutlama

Bundan 24 yıl önce 25 Haziran 1996 tarihinde Türkiye’nin önde gelen Belediye Başkanları ve bürokratlarının katkılarıyla kurulan Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) 24’üncü kuruluş yıldönümünü kutladı.

A+A-

Bundan 24 yıl önce 25 Haziran 1996 tarihinde Türkiye’nin önde gelen Belediye Başkanları ve bürokratlarının katkılarıyla kurulan Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) 24’üncü kuruluş yıldönümünü 25 Haziran 2019 günü Genel Başkan Mehmet Dönmez, yakın dostları, dernek çalışanları ve gönüllü çalışanlarla birlikte genel başkanlık makamında mütevazı bir törenle kutladı.

mihder-kutlama-21.jpg

MİHDER Genel Başkanı Mehmet Dönmez, Türkiye siyasetine çok şeyler kazandırmış önemli bir siyasi kişilik olarak, 3 dönem bulunduğu belediye başkanlığı görevinden edindiği tecrübelerini, belediye başkanları ve bürokratlarının katkılarıyla kurduğu Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) ile Türkiye’deki tüm yerel yönetimlerin hizmetine sunmaktadır.

Mehmet Dönmez, Mahalli İdarelere Hizmet Derneği Genel Başkanı olarak Türk belediyeciliğinin gelişmesi için danışmanlık hizmetleri vermekte ve eğitim seminerleri düzenlemektedir. Çok sayıdaki basılı kaynak kitabına ilave olarak bu sene yayınlanan “BELEDİYELERİ İLGİLENDİREN GÜNCEL MEVZUAT İLE BELEDİYECİLİKLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN 300 SORU VE CEVAP” kitabı ile de Yerel yönetimlerin daha kaliteli hizmet yapmalarını desteklemektedir.

24’üncü yıl pastasının kesilmesinden sonra Genel Başkan Mehmet Dönmez dernek kuruluşunu hatırlatan kısa bir sunum yaptı. Çekilen hatıra fotoğrafları ile ölümsüzleştirilen kutlama, hafızalara eklenen güzel bir anıya dönüştü.

mihder-kutlama.jpg

(Soldan sağa) MİHDER Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Bican Dönmez, İl Emniyet E. Müdürü, Polis E. Başmüfettişi, Bilirkişi Durmuş Demirbaş, MİHDER Denetim Kurulu Başkanı İpek Ataç, MİHDER Genel Başkanı Mehmet Dönmez, İçişleri Bakanlığı Dernekler E. Başdenetçisi ve Türkiye Emekliler Derneği Ankara Şube Başkanı Çetin Alkan, Anadolu Gazetesi Kurucu Sahibi Ali Çetin ve MİHDER Genel Saymanı Mehmet Güler.

kuruluş-belgesi.jpg

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.