Yollarımıza sıcak asfalt yapılsın

Yollarımıza sıcak asfalt yapılsın

Çubuk İlçesi Mahalle Muhtarları Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP Gurubu Sekreteri Servet Akman’ı ziyaret etti.

A+A-

Çubuklu Muhtarlar Heyeti ziyarette, Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP Gurubu Sekreteri Servet Akman’dan mahallerine yapılacak hizmetlerin son durumları hakkında bilgi aldı ve isteklerini Akman’a ilettiler.

Çubuk İlçesine bağlı mahalle muhtarları, Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP İl Genel Meclisi Üyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP Gurubu Sekreteri Servet Akman’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevini tebrik ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundular ve mahallelerine gerçekleştirilecek hizmetler ile muhtarların acil isteklerinin görüşüldüğü bir istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Ziyarete; Çubuk Mahmutoğlan Mahallesi Muhtarı İsmet Acar ve Mustafa Güney –ziyarete katılan Mustafa Güney, Mahmutoğlan Mahallesi Muhtarı İsmet Acar’ın isteği ile bu ziyarete katıldığını belirtti-Sarıkoz, Çit, Sele, Ovacık, Yukarı Çavundur, Kalfat, Daylasan, Sarısu, Meşeli,  Demirciköy, Aşağı Emirler, Yukarı Emirler, Karkın, Kuyumcu ve Kösrelikli Mahallesi muhtarları ile bazı mahallelerin dernek başkan ve yardımcıları katıldı.

cubuk-muhtarlar-2.jpgMAHALLELERİNİN SORUNLARINI ANLATTILAR

Çubuklu Muhtarlar Heyeti ziyarette, Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP Gurubu Sekreteri Servet Akman’dan mahallerine yapılacak hizmetlerin son durumları hakkında bilgi aldı ve isteklerini Akman’a ilettiler. Heyet adına gazetemize açıklama yapan Mahmutoğlan Mahallesi Muhtarı İsmet Acar, “En önemli sorunlarının yollarının biran önce sıcak asfalt yapılması” olduğunu belirtti. Muhtar Acar, ayrıca “İmar affının etkileri, kültür etkinliklerinin yapılacağı alanların belirlenmesi,  dernek binası yerleri,  mahallelerin alt yapıların yapılması ve diğer ihtiyaçların giderilmesi konularında istek ve önerilerimizi hemşehrimiz Akman’a ilettik” dedi.

AKMAN:  “SORUNLARIZI İLGİLİ YERLERE İLETECEĞİM”


CHP Gurubu Sekreteri Servet Akman

Çubuk İlçesi Mahallelerinin Muhtarları ve ziyaret katılan Dernek Başkan ve Yardımcılarının mahalleleri ile ilgili sorunlarını dinleyen Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP Grubu Sekreteri Servet Akman’da yaptığı açıklamada, “Muhtarlar heyetinin kendisine hayırlı olsun ziyaretinden çok mutlu olduğunu” belirterek, “Sorunlarınızın tümünü not aldım. Sizler mahallelerinizin gözü kulağısınız. Mahallenizdeki sorunlar bizimde sorunumuz sayılır.  İsteklerinizin çözümü için tüm gücümle çalışacağım.  Sorunlarınızı Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi gündemine taşıyacağım ve ilgili belediyemizin ilgili daire başkanlıklarına ileteceğim. Ziyaretiniz beni çok sevindirdi. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

resim-001.jpg

İsmet Acar-Servet Akman ve Mustafa Güney birlikte.

ayüpkara.jpg

Çubuklu Muhtarlar Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP Gurubu Sekreteri Servet Akman ile birlikte.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.