Gençlerbirliği: 0 - Altay: 0
Spor Toto 1. Lig'in 33. haftasındaki Gençlerbirliği ve Altay arasındaki maçın 90 dakikası boyunca her iki takım da gol atamayınca, karşılaşma 0-0 berabere sona erdi. Bu sonuçla her iki takım da ligdeki pozisyonlarını korudu.
Yayınlanma:
Stat: Eryaman
Hakemler: Yasin Kol, Abdullah Bora Özkara, Özcan Sultanoğlu
Gençlerbirliği: Angeler, Muhammed Himmet Ertürk, Alperen Babacan, Fontaine, Yasin Güreler, Abdullah Durak (Dk. 46 Rodrigues), Enes Keskin, Mete Kaan Demir (Dk. 84 Hayrullah Erkip), Erkan Eyibil (Dk. 46 Ikic), Rharsalla (Dk. 69 Torje), Ayovi (Dk. 59 Doukara)
Altay: Eren Karataş, Salih Sarıkaya, Kutay Yokuşlu (Dk. 67 İbrahim Öztürk), Björkander, Naderi (Dk. 55 Efe Sarıkaya), Ceyhun Gülselam, Arda Gezer, Onur Efe (Dk. 55 Deniz Kadah), Tolga Ünlü (Dk. 90+6 Yusuf Tekin), Eren Erdoğan (Dk. 90+6 Özgür Özkaya), Paixao
Sarı kartlar: Dk. 7 Abdullah Durak, Dk. 76 Torje, Dk. 87 Hayrullah Erkip (Gençlerbirliği), Dk. 85 Eren Karataş, Dk. 90+1 Eren Erdoğan (Altay)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.