Modern Pentatlon Türkiye Şampiyonası sona erdi
Türkiye Modern Pentatlon Şampiyonası ve Ulusal Klasman 2. Ayak Yarışları Ankara'da yapıldı.
Yayınlanma:
Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Eryaman'da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde düzenlenen müsabakalarda 107'si kadın, 166'sı erkek olmak üzere toplam 273 sporcu yarıştı.
Yarışmada büyükler kategorisinde Sesim Alpuğan ve Yunus Çalışkan, gençler kategorisinde Ayşen Bensu Gül ve Furkan Murat, 19 yaş altı kategorisinde Belemir Almira Dede ve Kıvanç Taşyaran, 19 yaş altı kategorisinde Eda Özrodop ve Ataberk Kaymakoğlu şampiyon oldu. 17 yaş altı kategorisi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.