Sivasspor bayramda bir araya geldi
Demir Grup Sivasspor'da yöneticiler, futbolcular, teknik ekip ve kulüp personeli, bayramlaşma programı sebebiyle bir arada yer aldı.
Yayınlanma:
Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Başkan Yardımcısı Erdal Sarılar, yöneticiler, teknik direktör Rıza Çalımbay, yardımcı antrenörler, oyuncular ve kulüp çalışanlarının katıldığı Ramazan Bayramı için Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri'nde program düzenlendiğini duyurdu. Başkan Otyakmaz, yarın Fraport TAV Antalyaspor ile oynanacak karşılaşma için oyunculara başarılar diledi. Program hatıra için çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.