Mustafa ALTINTAŞ

Mustafa ALTINTAŞ

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Tabutu Küçücük, Kucaklasan Götürürsün; Acısı Koca Dev, Omuzlasan Yıkılırsın!!!

A+A-

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, astsubay eşini ziyarete gittiği üs bölgesinden evine dönen Nurcan Karakaya'nın kullandığı otomobilin geçişi sırasında, PKK'lı teröristlerin önceden tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Nurcan Karakaya yaşamını yitirmiş, 11 aylık bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya ise ağır yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Mustafa Bedirhan Karakaya da tedavi gördüğü Yüksekova Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Alçaklık, hainlik, kalleşlik ve korkaklıkta sınır tanımayan terör örgütü PKK, geçmişte yüzlerce katliama imza attığı gibi yine kendine yakışanı yapmıştır. Askerin, polisin ve güvenlik güçlerinin karşısına çıkacak cesareti olmayan hainler ancak böyle savunmasız kadın ve bebeklere gücü yetmektedir. Bu kanlı terör örgütü üyeleri nereye kaçarlarsa kaçsınlar yok olup gitmeye mahkumdurlar.

Geçmişi yüzlerce bebek katletmekle geçen bu hain örgüt, bu olayı yaparak bebek katili unvanını bir kez daha ortaya koymuştur. Yıllarca bebek, kadın, genç, yaşlı ayrımı yapmaksızın binlerce sivil ve savunmasız vatandaşımızı katleden terör örgütü PKK'yı şirin göstermeye, masum göstermeye çalışanlar, siyasi uzantılar bilmelidir ki, bu olayda sizin de payınız ve katkınız vardır. Sıkıştıkları yerlerde demokrasi özgürlük ve insan hakları gibi tertemiz cümleleri ağızlarını alıp kirleten PKK destekçileri neredesiniz nerelerdesiniz neden susuyorsunuz neden sesiniz çıkmıyor? Bu masum kadınımızı, bu masum bebeğimizin en doğal hakkı olan yaşama hakkı elinden alınmışken sözde insan haklarını savunan PKK destekçileri hainler alçaklar korkaklar nerelerdesiniz? Yoksa sizin nazarınızda sadece teröristlerin ve anarşistlerin mi insan hakkı var? Sadece onların mı yaşam hakkı var? Masum bir kadının katledilmesi, masum bir bebeğin katledilmesi karşısında susanlar bilmelidirler ki birer dilsiz şeytandırlar.

Zerre kadar insan onur, şeref ve haysiyetini taşıyorsanız, zerre kadar insanlıktan nasiplenmiş iseniz çıkın bu hainler kalleşler alçaklar ve korkaklar yapısı olan terör örgütü PKK ile ilişkinizi kesin, PKK terör örgütünü kınayın lanetleyin. PKK'nın arka bahçesi konumunda olan bu siyasi parti ile bu kirli yapılanmayla derhal ilişkinizi kesin. Bugün bu onurlu şerefli dik duruşu göstermezseniz, sizin dağda elinde silah olan teröristlerden hiçbir farkımız kalmaz. Bir daha insanların içerisine çıkacak yüzünüz olmaz. Yaşadığımız müddetçe bu utançla yaşamak zorunda kalacaksınız. Çocuklarınıza, torunlarınıza kirli ve kanlı bir gelecek bırakmış olacaksınız. Hayatınızda bir defa olsun çıkın bu dik ve onurlu duruşunu gösterin. Bu hain ve alçaklarla aranıza mesafe koyun. Yoksa her gün yediğiniz yemekte içtiğiniz suda döktüğünüz bu sivil savunmasız masum kadınların bebeklerin kanını görecek o kanın kokusunu hissedeceksiniz. Her gün vicdan azabı çekecek, Yediğiniz o yemek içtiğiniz o su boğazınıza düğümlenecektir.

Şunu da unutmayın ki; bu vatanın ekmeğini yeyip ihanet edenler bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu da yer!

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları