Ali Çetin

Ali Çetin

Kurucu Sahibi - Gazeteci
Yazarın Tüm Yazıları >

TEŞEKKÜRLER ANADOLU

A+A-

DİLE kolay; 38 yıldır saygınlığını, güvenilirliğini ve etkinliğini artırarak yayın hayatına devam etmek...

ANADOLU gazetesi okuyucularının desteğiyle bunu başarabilen Türkiye’nin ender yerel gazetelerinden birisi oldu.

DEVLET kuruluşları dışında kaç markamız, şehrimizle bütünleşip Ankara’mızla birlikte anılır olmuştur?

ANADOLU gazetesi, yayın sahibi Ünal Yazan’ın öncülüğünde bunu başarmış ve Türkiye genelinde Ankara’mızın en önemli markası haline gelmiştir.

YEREL gazetelerin dağınıklığı, ülkemizde büyük bir sorun oluşturmaktaydı. Ankara başta olmak üzere, ülkemizin birçok şehrinde Yerel Gazeteler aklı-selim bir tutum sergilemişler ve birleşme yoluna gitmişlerdi.

ANKARA Yerel basınının güçbirliği yaparak enerjilerini 9 gazete üzerine yoğunlaştırmaları basın emekçilerini, reklam verenlerini ve okuyucularını ziyadesiyle memnun ettiğini düşünüyorum.

BİLDİĞİNİZ gibi İnternet gazeteciliği ve sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte yerel gazetecilik de dünyaya açık hale gelmiş bulunmaktadır.

ANADOLU gazetesinin haber portalı  www.anadolugazete.com.tr  Amerika Kıtasından Avrupa Kıtasına, Ortadoğu’dan Afrika Kıtasına, Asya’dan Uzakdoğu’ya kadar dünyanın her yerinde okuyucularına kolaylıkla ulaşmaktadır.

ÖZELLİKLE Başkent Ankara’mızdan ve Anadolu’dan gurbette olan vatandaşlarımızın okuyucusu olduğu www.anadolugazete.com.tr haber portalının etkisi Türkiye sınırlarını çoktan aşmış bulunmaktadır.

Son yıllarda  dünya çok  değişti, teknoloji değişti ve en önemlisi insanlar çok değişti. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin başına  birde COVID-19 (Koronavirüs)  belası çıktı.  İster-istemez  dünya başka bir yöne evrildi.  Dünyada olduğu gibi ülkemizde aklımıza gelmeyen sorunlarla karşılaştık. 1,5 yıl boyunca evlerimize kapandık ve evlerimizden siz okurlarımızı gazetemiz ve web sayfamız aracılığıyla sizlere güncel haberleri vermeye çalıştık. Çok sıkıntılı günler yaşadık. İnşallah bu Koronavirüs belasından dünya ülkeleri ve Türkiye’miz biran önce kurtulur ve eski günlerimize döneriz, diye umut ediyorum.

38 yıldır ülkemizin ve şehir halkının yanında,  Devletimizle el ele büyük hizmetlerin gerçekleşmesi için gayret eden ANADOLU gazetesi çalışanlarını kutluyorum..

TÜRKİYE’NİN Başkenti Ankara’nın en büyük ve en ciddi gazetesi olan ANADOLU gazetesi bir Cumhuriyet sevdalısı olarak milletinden yana yayın yapmaya devam ediyor.

DEVLETİNE, Demokrasiye, İnsan Haklarına ve Türk Milletinin milli ve manevi duygularına bağlı bir yayın anlayışına sahip olan ANADOLU gazetesi;  ülkemizin, insanımızın  yanında olmaya devam ediyor.

38 yıldır ANADOLU gazetesini yalnız bırakmayan, destek veren, bizzat gelerek, sosyal medya yoluyla, telgrafla ve telefonla gazetenin 38. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlayan tüm okurlarımıza  ve Ankaralı hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

ANADOLU Gazetesi’nin 39. Yılında da daha nice büyük başarılara imza atması dileğiyle...

Teşekkürler Anadolu...

Ali ÇETİN

ANADOLU Gazetesi Kurucu Sahibi

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları