Ferhat Ünal

Ferhat Ünal

yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Yalan makinesi !!!

A+A-

Tam gaz çalışıyor yani. ALLAH'tan korkmayan her şeyi yapar, normaldir.

Devlete isyan ediyorum bıktım usandım bu gidişata dur deyin artık. Yalan iftira karalama sahtekarlık, dinime küfür, Osmanlı'ya küfür artık bir şey yapın devlet olarak. İnsanların hakkını savunmayan bu gidişata dur demeyen devlet, hükümet ne işe yarar anlamış değilim.

Yalan dolan bunların işi, çamur at izi kalsın, itibarsızlaştırma yolları.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu anlayamamış.

Anlamamış…

Anlamaz…

Anlayamaz bir güruh var.

Diyelim ki İsveç'ten gelen hasta Konya Kulu'lu hem de Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’nın kuzeni. Demek ki böyle bir tabloda hastayı kaçak göçek getirmek zorundalar ki bu fırsatçıların dillerine düşmesinler! Nereli olduğunun, kim olduğunun ne önemi var, hasta sonuçta.

Yalanlarına bir yenisini daha ekleyip gelen hasta ve çocuklarının köylüsü olmadığı halde gelen hastanın Bakan Koca’nın köylüsü olduğunu iddia ettiler. Farzedin köylüsü olsa ne olacak veya ne fark edecek. Yurtdışıdan binlerce vatandaş havayolu ile yurda getirildi Emrullah Gülüşken'e ne gibi farklı muamele yapıldı.

40 bin kişi getirildi ve getirilmeye devam ediyor, bunlar neyin kafasını yaşıyor?

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Tele1 kanalına İsveç’ten bağlanan o çapsız muhabire söyleyin, Emrullah Gülüşken BATMANLI.

Bu iftirayı atan sözde muhabiri araştırabilir misiniz?

Suret Türk, siret Bizanslı deyince de beğenmiyor köfteler. Spiker bile yalan olduğunu biliyor kafası yerden kalkmıyor:))

Kendine özgür basın diyen Merdan Yanardağ isimli şahsın yönetimindeki Tele1 televizyonu İsveç’ten daha doğru dürüst konuşmayı beceremeyen konuşma özürlü muhabiri aracılığı ile haber veriyor.

Buyurun cenaze namazına. İlk olarak ÇİN’den getirdiğimiz 36-kişi ve diğer 40,bin kişi de Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kayıçosunun baldızları imiş:))

İngiltere Başbakanı Boris Johnson Çankırılı olduğu için mi yardım ettik. Bunlar ortaçağdaki gericilerden daha kötüler. Bunlar yüzünden o kadar vizyonsuz şeyler tartışıyoruz ki inanamıyorum. Vatandaşımızın nereli olduğu hiç önemli değil konu devletin verdiği refleks, bunun gibiler küçümseye çalışsa da dünyaya örnek olacak cinsten, gözleri kör olmuş düşmanlıktan beyinleri mantıklı düşünemiyor.

Tele1, Halk TV, Fox Haber, Sözcü mizah için takip edilebilir. Ben şahsen çok gülüyorum. Ağacın kurdu kendindenmiş, devletinin büyüklüğüne ve başarısına tahammül edemeyen hainler, devletine iftira etmekten çekinmiyor.

Ne yapacağız? Bu yalanların, iftiraların, algıların bir karşılığı olmalı. Sosyal medya yalanlar iftiralar çöplüğüne döndü. Ve mutlaka bunun cezası olmalı. Acilen bununla ilgili yasa çıkmalı. Velev ki akrabası, bu insan değil mi, tedavi edilmemeli mi?

Türkiye Cumhuriyeti, hukuk devletidir, bariz yalan habere ceza kesilmelidir. Sorun yalanda ve yalancı da değil, sorun yalanın yalan olduğunu bile bile peşinden gidende. Kardeşlik had safhada olunca bazıları hemen kan bağı kurdurmaya çalışıyor. Çünkü yancılık yaparak yaşıyorlar.

Düştüler, düştüler bunlar, artık oturdukları yerden uydurmayı çok sever hale geldiler, keşke gerçek anlamda muhalefetlik yapsalar da bu ülkenin gelişmesine katkıda bulunsalar. İşiniz gücünüz yalan yanlış hikayeler uydurmak...

Yalan ve iftira bu akılsızların beyninde lezyona sebep olmuş. Bu nedenle doğruyu bulmaları biraz geç, hatta bir rivayete göre hiç bulamazlarmış... Allah (cc) istemediği sürece bunlar iflah olamazlar, bütün planları ters düz olacak, geri tepecektir...

Yalan söylemek, yalanı yaymak bunların standart özellikleri. Yalanları ortaya çıktığında yüzleri kızarmaz, yenisini yumurtlamak için gezinirler. Sevdası Türkiye, davası Hakk’a ve millete hizmet etmek olanları anlayamazlar.

Kişi kendinden bilir işi. Adamların(!) hayatı yalan dolan tiyatro olduğu için her şeyi öyle zannediyorlar. Farklı ülkelerden getirilen onbinlerce VATANDAŞ kimin akrabasıydı acaba?

Delinin biri kuyuya bir taş atar çıkarıncaya kadar akla karayı ayırt edemezsin ya öyle bir durum bu gökten taş yağsa bilerek yaptırdı diyecekler var.

Her şehrimize bu şehir hastanelerinin aynısından birer akıl ve ruh sağlığı hastanesi yapılmalı. Hatta biraz daha büyükleri. Bu ruh hastalarını oraya kapatıp tedavi etmeli. Başka çare kalmadı.

Bunların işi gücü, YALAN, ALGI, İNKÂR ET POLİTİKASI.... BUNLARA DEMİŞLER Kİ? SOSYAL MEDYAYI İYİ KULLANIN, DEVLETİN HÜKÛMETİN YAPTIĞI GÜZEL İŞLERİ İNKAR EDIN, GEREKİRSE HEDEF VEYA GÜNDEM DEĞİŞTİRİN...

7/24 bu hainlerin yalanlarını teşhirle uğraşıyoruz. Nereye kadar sürecek bu. Cezasız kaldığı sürece devam eder bu yalan. Utanma yok ki yüzsüzlerde, hepsine hainlik virüsü bulaşmış. Fransa’dan getirtilen kalp hastası işçimiz kimin akrabasıymış onu ilan etmediler ben mi kaçırmışım.

Tele 1'in çapı ne ki İsveç'te muhabiri olsun. Pinokyo bunlar. Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver, bu iddiaları yalanladı. Ailenin Batman kökenli bir aile olduğunu da ispat etti.

Suç bunlarda değil, her dediklerine yüzde yüz inanmaya hazır, zihniyeti körelmiş, zihniyeti çirkef bir kitle var. Mankurtlaşmış bir kitle. Üzücü olan bu.

Her önüne gelen gazeteci diye basın kartı verilirse neler olacağını görüyoruz, bu tip haberler genelde Yunan basınında bize karşı yapılıyor inanın onlarda bunlardan farksız.

Evet Sayın Bakan açıkladı İsveç 'ten hasta olarak getirilen Emrullah Gülüşken ile herhangi bir akrabalığım yoktur dedi.

İftirayı atan Durmuş Yılmaz, Engin Özkoç, Mehmet Bekaroğlu birazcık bu milletten utanıyorsanız çıkarsınız Sayın Bakan Fahrettin Koca'dan helallik istersiniz bu hareket adam olanlar içindir.

Ne utanması yahu. İnsan olan utanır, hiç araştırma yapmadan aslını astarını öğrenmeden tweet at. Bunlarda utanmak yok. Reziller

Ağzı olan konuşuyor maalesef çekemeyenler çamur atmaya çalışır ama altın değerini yitirmez. Var olsun Devletimiz, Vatandaşımız Emrullah Bey'e Rabbim şifa versin.

Hak ile batılın savaşı bu, Elhamdülillah bizde Hak'tan yanayız.

Mıgırdıçı sever de,

Osman’ı sevmez zındık!

İti-domuzu sever, insanı sevmez zındık!

İster ki diz üstüne çökertilsin Türkiye.

Ekmeğini yer amma vatanı sevmez zındık

(Abdürrahim Karakoç)

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.