Aysel Özer

Aysel Özer

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Yapılan yanlış

A+A-

Cuma günü Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu sürprizle birlikte bir mutluluk paylaştık Sevinç yaşadık Bu gerçekten bizim için çok ama çok güzel ve vatanımız için büyük bir umut.

Bu kaynak bize bir güç aslında ben şuna inanıyorum Biz bunun gibi daha nice güzellikleri de beraberinde Yaşayıp göreceğiz

Lakin böylesi güzel bir duyguyu karalayanlar da oldu karamsar bakanlarda bazı yorumlar okudum çok üzüldüm kendi kendime biz neden değişmiyoruz diye sordum düşüncelerimiz yorumlarımız ve bakışımız neden değişmiyor?

Bir yerde tek bir doğru veya güzel bir şey varsa bunu görmek çok mu zor merak ediyorum bu güzel haberin ardından sosyal hesaplardaki paylaşımları okudum çok üzüldüm yapılan yorumlar İnsanların birbirlerine yaptığı hakaretler beni üzdü bulunan doğalgaz bizim

Bizim topraklarımızda bizim vatanımız da

Bu kadar da muhalefet olunmaz yorumlarda kendini bilmez bazı Partili arkadaşlarımız Sizin tuttuğunuz partinin genel başkanı mı adam yoksa bizim kimi adam hani inanmıyorsunuz ya yakmazsınız.

Gibi son derece çirkin paylaşımlar

Yapılmış.

Evet herkes aynı görüş sahibi olmayabilir herkes aynı partiyi savunmaya da bilir ama Bırakın da siyaseti de bilen yapsın konuşmayı da bilen konuşsun yazmayı da bilen yazsın Eğer gerçekten sizin kendinize saygınız yoksa bu şekilde yorumlar yaparak bunu daha da çirkinleştirmeyin.

A Partisi B partisi Her ne olursa olsun onlar bile birbirlerine güzel bir şekilde tebrik ederken gurur duyduk mutluluk duyduk diye açıklamalar yaparken Siz neden bu ayrımcılığı yapıyorsunuz birbirinizle neden kötü oluyorsunuz merak ediyorum bu kabadayılık mı Ya da racon kesme mi Belki siz farkında değilsiniz Ama gerçekten çok Kötü bir durum yaptığınız.

Aranızda ki sevgi ve saygı bağını kopartıyorsunuz.

Bir birinizden uzaklaşıyor ve daha öfke sahibi oluyorsunuz.

Bu güzel günleri daha yapıcı daha pozitif olarak kırmadan incitmeden kutlasak olmaz mı?

Eleştiri yapmayın demiyorum sadece güzel şeyleri karalamadan hakkını vererek

Yapalım o zaman daha güzel olur

Yanlışın önünde duracak kadar cesur.

Doğrunun yanında olacak kadar mütevazı olmaya davet ediyorum sizi...

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları