Araç: Birlikte güzel işlere imza atacağız

Araç: Birlikte güzel işlere imza atacağız

Kırıkkaleliler Eğitim Kültür Sağlık Sosyal Yardım Vakfı 13. Olağan Genel Kurulunu yoğun katılımla yaptı. Vakıf Başkanlığına yeniden seçilen Aytekin araç, “Kırıkkaleliler olarak önümüzdeki dönem güzel işlere imza atacağız” dedi.

A+A-

Kırıkkaleliler Eğitim Kültür Sağlık Sosyal Yardım Vakfı 13. Olağan Genel Kurulunu yoğun katılımla yaptı. Vakıf Başkanlığına yeniden seçilen Aytekin araç, “Kırıkkaleliler olarak önümüzdeki dönem güzel işlere imza atacağız” dedi.

Kırıkkaleliler Eğitim Kültür Sağlık Sosyal Yardım Vakfı 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı Pandemi nedeniyle Altınpark içinde yer alan Aşiyan Çay Bahçesi açık havada gerçekleştirildi. Kırıkkalelilerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulu Vakıf Kurucularından Dursun Türkdoğan yönetti. Katip Üyeliklerini ise Avukat Ömer Tünel, Öğretmen Halil Canöz bey yaptı. Vakıf Başkanlığına tek liste ile yeniden seçilen Aytekin Araç vakıf kurucularına ve katılımcılara teşekkür etti.

genel-kurul-1.jpg

ARAÇ: VAKFIMIZ GÜZEL İŞLERE DEVAM EDECEK

Kırıkkaleliler Vakıf Başkanlığına yeniden seçilen Aytekin Araç vakıf kurucularına ve katılımcılara teşekkür ederek “Vakfımız şuana kadar güzel hizmetlere imza attı. Bundan sonrada hemşerilerimize hizmet etmeye devam edecektir. Bu nedenle yönetim kurulumuzu olabildiğince geniş tutarak hizmet etme imkanlarımızı artırmak istiyoruz. Kırıkkale kökenli Ankaralılar olarak Ankara’nın siyasi, idari ve ekonomisinde daha görünür olmak için gayret edeceğiz. Siyasilerimizi, bürokratlarımızı ve işadamlarımızı destekleyeceğiz” dedi. Araç konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “Ülkemizde olduğu gibi bütün dünyada etkisini gösteren Koronovirüs salgını nedeniyle zor bir süreçten geçiyor. Pandemi şartları nedeniyle istediğimiz çalışmaları tam olarak yapamadık. İnşallah salgın geçsin hep birlikte güzel işlere imza atarak Kırıkkalelileri hemşehrilerimize layık oldukları hizmetleri ve çalışmalara yeniden başlayacağız” ifadelerini kullandı.

genel-kurul-19.jpg

YAYLA: VAKFIMIZ GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATTI

Vakıf Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Nafiz Yayla “Vakfımız şuana kadar güzel hizmetlere imza attı. Bundan sonrada hemşerilerimize hizmet etmeye devam edecektir. Bu nedenle yönetim kurulumuzu olabildiğince geniş tutarak, hizmet etme imkanlarımızı artırmak istiyoruz. Yeni yönetim kurulumuz ile vizyonumuzda çıtayı bir tık daha yukarı çıkardık. Bunun nedeni, Vakfımızın gücünü ve etkinliğinin bariz bir şekilde görülüyor olması, Vakıf çatısı altında yapılan işlerin ne kadar önemli olduğunun bilinmesi, olması gereken faaliyetlerin zamanında, yerinde ve kalıcı olarak akılda yer etmesidir. Sivil Toplum Örgütlerinde olması gereken tüm faaliyetler Vakfımızca gösterildi. Sosyal Yardımlaşmaya, kültüre, sanata, eğitime ve özellikle hemşehrilerin tanışması, kaynaşmasına sunduğu katkı için, tüm çevrelerden tam not almıştır. Kırıkkale kökenli Ankaralılar olarak, Ankara’nın siyasi, idari ve ekonomisinde daha görünür olmak için gayrette edeceğiz. Siyasilerimizi, bürokratlarımızı ve işadamlarımızı destekleyeceğiz” dedi. 

genel-kurul-3.jpg

KILIÇKAYA: VAKFIMIZIN SORUMLUĞU ÇOK BÜYÜK

Vakıf Başkan Yardımcısı ve Hukuk İşleri Başkanı Avukat İdris Kılınçkaya Vakfın gidişatı ile ilgili hukuki ve idari bilgiler vererek “Vakfımız çalışmalarında sorumluluğu ne kadar çok yönetim kurulu üyemiz paylaşırsa o kadar başarılı olacağımıza inanıyoruz. Yeni Yönetim ile kısmet olursa birde Vakfımıza kalıcı olarak kullanacağımız bir yer almak istiyoruz” dedi.

genel-kurul-idris-kilinckaya.jpg

YILDIRIM: KADINLARIMIZI VAKFIMIZA BEKLİYORUM

Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Emine Yıldırım Kadınların öneminden bahsettiği konuşmasında “Kadınların elinin değmediği hiçbir yer başarılı olamaz, onun için bende özellikle eşlerinizin ve kadınların vakıfta daha çok olmasını temenni ediyorum ve onları vakfın yönetiminde görmek istiyorum” dedi.

duru.jpg

DURU: BİRLİKTE RAHMET AYRILIZTA AZAP VARDIR

Vakıf Başkan Yardımcısı ve Eğitim İşleri Başkanı Mustafa Duru birlik beraberlik çağrısı yaparak “Birlikte yüreklerimizi, umutlarımızı, hayallerimizi gerçekleştirmekten şeref ve onur duyuyorum. Buradayız çünkü birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır. Kırıkkalemiz için buradayız, hemşehrilerimiz için buradayız. Vakfımızın bir üyesi olarak sorumluluk almaktan memnun olduğumu belirtmek isterim. Bir yapıyı ileriye taşıyan kurumsallığı değildir. O teşkilat için mücadele eden, canı gönülden özveriyle çalışan insanların bulunmasıdır. Şunu biliyoruzki insanların aidiyat duymadığı sahiplenmediği yapılar uzun ömürlü olamaz. Vakfımızı yaşatabilmek için sizlere ihtiyaç vardır. Birlikte başaracağız. Kırıkkalemizin tanıtımına bir nebze katkımız olursa ne mutlu bize. Sizlerin olmadığı bir vakıf, Balsız bal kovanına benzer. Hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum” dedi.

dogan.jpg

PEKDOĞAN: BİRLİKTE GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Vakıf Başkan Yardımcısı Etimesgut Belediyesi Park Bahçeler Müdürü ve Vakıf Başkan Yardımcısı yerel yönetimler Başkanı Tolga Pekdoğan, “Kırıkkaleliler Vakfı ile birlik ve beraberlik içerisinde güzel işlere imza atacağız. Etimesgut’ta yaşayan Kırıkkaleli vatandaşlar olarak vakfımızın herzaman yanındayız” dedi.

gazi.jpg

ŞİİR DUYGULANDIRDI

Vakıf kurucularından Kıbrıs Gazisi Hüsamettin Eroğlu’na 19 Eylül Gaziler Haftası münasebetiyle, Vakıf Gençlik Kolları Başkanı Avukat Elif Kocaman tarafından bir hediye takdim edildi. Gazi Eroğlu ise Kırıkkale ile ilgili okuduğu şiir ile katılımcıları duygulandırdı.

HEDİYE TAKDİM ETTİ

Öte yandan 13. Olağan Genel Kurulda 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Vakıf Kurucularımızdan Gazi Hüsamettin Eroğlu’na vakıf adına, Vakıf Gençlik Kolları Başkanı Avukat Elif Kocaman, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitler ve gazilerimize minnettar olduklarını ifade ederek, birde hediye takdim etti.

KIRIKKALELİLER

EĞİTİM KÜLTÜR SAĞLIK SOSYAL YARDIM

VAKFI

 

ASİL ÜYELER:

 1. AYTEKİN ARAÇ
 2. NAFİZ YAYLA
 3. HALİL KOCAMAN
 4. İDRİS KILINÇKAYA
 5. MUSTAFA DURU
 6. CEMİL AKBULUT
 7. TOLGA PEKDOĞAN
 8. EMİNE YILDIRIM
 9. DEVRAN PEKACAR
 10. FATİH FİLİZ
 11. HALİL CANÖZ
 12. EYLÜL BEŞTEPE
 13. RAHİME BOZDOĞAN GÜNEŞLİ
 14. ORHAN PEKUZ
 15. İRFAN AVCI
 16. TUNCAY SIRAKAYA
 17. MEHMET ÖZDER
 18. BEHRAM SİLSÜPÜR
 19. ALİ TAŞKIRAN
 20. NURİ BORAN
 21. EYÜPHAN SAZAK

 

YEDEK ÜYELER:

 1. AHMET AYDIN
 2. ADNAN TEZEL
 3. UĞUR PİLAVCI
 4. HÜSNÜ TAŞ
 5. OSMAN ARSLAN
 6. OYA ŞANLI YAKUT
 7. SULTAN BİLECEN
 8. FADİME EVCİ
 9. NESİMİ GAZELOĞLU
 10. AHMET DURMUŞ
 11. OSMAN KARAÇOR
 12. BÜNYAMİN BİLDİK
 13. SEHER KOŞAN
 14. İSKENDER GÖKER
 15. BAYRAM UÇAR
 16. HACI MUSA AKTAŞLI
 17. NECATİ ETYEMEZ
 18. KENAN AKÇAHANOĞLU
 19. ADEM YILDIRIMKAYA
 20. BÜLENT AŞILIOĞLU

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELER:

 1. DURSUN TÜRKDOĞAN
 2. FERHAT ŞAHİNLİ
 3. SALİH EROĞLU

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELER:

 1. TUĞRUL ÖZCİ
 2. ALİ KESER
 3. ÜZEYİR SÜMER

 

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER:

 1. ÖMER TÜNEL
 2. HAKAN KARAGÖZ
 3. AYŞEGÜL TEKTAŞ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER:

 1. İLHAN KAPLAN
 2. KADİR AYDIN

      3. FIRAT ALAKARA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.